Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Kjo është çmenduri

prej Sat 14 Jul 2012 - 15:54
Kjo është çmenduri RichardMikëpritësi i Top Gear Richard Hammond ka filmuar një seri të shfaqjes së tij ditën e djeshme ku përfshihet edhe një skenë ku ai i vë vetes flakën. 42 vjeçari shihet teksa ecën me shinse dhe bluzë në një kohë kur kurrizi i tij thuajse është mbuluar i gjithi me flakë. Një lëndë mbrojtëse ndaj flakës është hedhur në kokë për ta shpëtuar këtë pjesë të trupit nga pasojat e kësaj skene të rrezikshme. Sapo skena ka përfunduar drejt tij janë sulur ndihmësit për ti ardhur në përkujdesje.
Kjo është çmenduri Richard-Hammond-53_1546351a


Kjo është çmenduri Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Durrsaku
Durrsaku
V.I.P Forumi
V.I.P  Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 43
<b>Postime</b> Postime : 12667
<b>Hobi</b> Hobi : bisedat e sinqerta
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : diku
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 04/12/2011

default Re: Kjo është çmenduri

prej Sat 14 Jul 2012 - 16:50
po ky i cmendur eshte
si ne makina dhe kudo sa here i ka shpetuar vdekjes ky kokrisuri


Pra, mallkue njai bir Shqyptari,                                                 Kjo është çmenduri 1911676_1468334666723430_821038500_n                                                  
                      qe këtë gjuhë të Perëndis',                
                      trashigim, që na la i Pari,        
                       trashigim s'ia len ai fmis;
edhe atij iu thaftë, po, goja,
që përbuzë këtë gjuhë hyjnore;
qi n'gjuhë t'huej, kur s'asht nevoja,
flet e t'veten e lèn mbas dore.
Valbona
Valbona
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 10075
<b>Hobi</b> Hobi : muzika, piktura, poezia.........
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Ne mes tingujve .....
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 08/07/2012

default Re: Kjo është çmenduri

prej Sat 14 Jul 2012 - 16:53
Durrsaku shkruajti:po ky i cmendur eshte
si ne makina dhe kudo sa here i ka shpetuar vdekjes ky kokrisuri
I ECEN MESA DUKET grrrr
Durrsaku
Durrsaku
V.I.P Forumi
V.I.P  Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 43
<b>Postime</b> Postime : 12667
<b>Hobi</b> Hobi : bisedat e sinqerta
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : diku
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 04/12/2011

default Re: Kjo është çmenduri

prej Sat 14 Jul 2012 - 16:54
Valbona shkruajti:
Durrsaku shkruajti:po ky i cmendur eshte
si ne makina dhe kudo sa here i ka shpetuar vdekjes ky kokrisuri
I ECEN MESA DUKET grrrr
deri tani i ka ec po seshte mire te vesh zotin ne prove se te fut nje shkelm by.. dhe iken per dhjam qeni


Pra, mallkue njai bir Shqyptari,                                                 Kjo është çmenduri 1911676_1468334666723430_821038500_n                                                  
                      qe këtë gjuhë të Perëndis',                
                      trashigim, që na la i Pari,        
                       trashigim s'ia len ai fmis;
edhe atij iu thaftë, po, goja,
që përbuzë këtë gjuhë hyjnore;
qi n'gjuhë t'huej, kur s'asht nevoja,
flet e t'veten e lèn mbas dore.
Valbona
Valbona
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 10075
<b>Hobi</b> Hobi : muzika, piktura, poezia.........
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Ne mes tingujve .....
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 08/07/2012

default Re: Kjo është çmenduri

prej Sat 14 Jul 2012 - 16:56
Durrsaku shkruajti:
Valbona shkruajti:
Durrsaku shkruajti:po ky i cmendur eshte
si ne makina dhe kudo sa here i ka shpetuar vdekjes ky kokrisuri
I ECEN MESA DUKET grrrr
deri tani i ka ec po seshte mire te vesh zotin ne prove se te fut nje shkelm by.. dhe iken per dhjam qeni
DERI ATEHERE IKEN ME QEJF KY
Durrsaku
Durrsaku
V.I.P Forumi
V.I.P  Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 43
<b>Postime</b> Postime : 12667
<b>Hobi</b> Hobi : bisedat e sinqerta
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : diku
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 04/12/2011

default Re: Kjo është çmenduri

prej Sat 14 Jul 2012 - 16:57
Valbona shkruajti:
Durrsaku shkruajti:
Valbona shkruajti:
Durrsaku shkruajti:po ky i cmendur eshte
si ne makina dhe kudo sa here i ka shpetuar vdekjes ky kokrisuri
I ECEN MESA DUKET grrrr
deri tani i ka ec po seshte mire te vesh zotin ne prove se te fut nje shkelm by.. dhe iken per dhjam qeni
DERI ATEHERE IKEN ME QEJF KY
po po perderisa po e kerkon


Pra, mallkue njai bir Shqyptari,                                                 Kjo është çmenduri 1911676_1468334666723430_821038500_n                                                  
                      qe këtë gjuhë të Perëndis',                
                      trashigim, që na la i Pari,        
                       trashigim s'ia len ai fmis;
edhe atij iu thaftë, po, goja,
që përbuzë këtë gjuhë hyjnore;
qi n'gjuhë t'huej, kur s'asht nevoja,
flet e t'veten e lèn mbas dore.
Valbona
Valbona
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 10075
<b>Hobi</b> Hobi : muzika, piktura, poezia.........
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Ne mes tingujve .....
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 08/07/2012

default Re: Kjo është çmenduri

prej Sat 14 Jul 2012 - 16:59
Durrsaku shkruajti:
Valbona shkruajti:
Durrsaku shkruajti:
Valbona shkruajti:
Durrsaku shkruajti:po ky i cmendur eshte
si ne makina dhe kudo sa here i ka shpetuar vdekjes ky kokrisuri
I ECEN MESA DUKET grrrr
deri tani i ka ec po seshte mire te vesh zotin ne prove se te fut nje shkelm by.. dhe iken per dhjam qeni
DERI ATEHERE IKEN ME QEJF KY
po po perderisa po e kerkon
MIRE TI BEHET
Sponsored content

default Re: Kjo është çmenduri

Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi