Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Shqiptare
Shqiptare
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 4177
<b>Hobi</b> Hobi : shqiptaria
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Shqiperi
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 24/07/2011

default I jep vajzës morfinë për dhimbje dhëmbi

prej Sat 14 Jul 2012 - 19:41
I jep vajzës morfinë për dhimbje dhëmbi Bolton-300x183Nëna e gjashtë fëmijëve përballet me akuza të rënda në gjykatë pasi i dha vajzës së saj 12 vjeçare morfinë pasi ajo u ankua për dhimbje dhëmbi. Gruaja e cila nga media britanike nuk është identifikuar me emër ja dha substancën vajzës pasi ajo u ngrit në mes të natës duke u ankuar për dhimbjet e forta. Mëngjesin tjetër nuk arriti dot ta zgjonte vajzën dhe u desh të thërriste ambulancën. Mjekët e vendosën nën mbikqyrje atë në Royal Bolton Hospital dhe paralajmëruan se do të ketë së paku problem me dëmtimin e trurit.Valbona
Valbona
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 10075
<b>Hobi</b> Hobi : muzika, piktura, poezia.........
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Ne mes tingujve .....
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 08/07/2012

default Re: I jep vajzës morfinë për dhimbje dhëmbi

prej Sat 14 Jul 2012 - 19:49
keta i vdesin vet femijet
Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi