Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Blen syze dielli 2 euro, shperfytyrohet

prej Tue 17 Jul 2012 - 15:36
Blen syze dielli 2 euro, shperfytyrohet LauraLonder - Nje studente angleze 17 vjece, Laura Musson, pati nje reaksion te dhunshem lergjik prej syzeve te diellit, qe i bleu vetem 2 euro ne nje tende ne Spanje.

Fytyra e saj filloi te fryhej si tullumbace, sidomos ne zonen e syve dhe hundes, aq shume sa prinderit e vajzes mezi arriten ta njohin. Ajo u kurua fillimisht ne Spanje, ku ishte me pushime, me pas vajza u kthye ne Angli ku mjeket i thane se reaksioni i ishte shkaktuar nga plastika e demshme e syzeve.

Laura tregoi per zhgenjimin e saj ne 'Daily Mail' :"Ishte e tmerrshme. Ishte hera e pare qe udhetoja larg shtepise dhe gjithcka u shkaterrua per faj te syzeve prej 2 euro qe bleva". Reaksioni ishte i menjehershem dhe vajza nuk po dinte se cfare po i ndodhte :"Po filloja te fryhesha dhe te skuqesha. Mendova se mos e kisha nga dielli, por sapo isha lyer me krem mbrojtes, keshtu qe nuk ishte kjo".

Me kurat e duhura fytyra e Laures iu kthye normalitetit, edhe pse autoritetet higjenike kane kerkuar kujdes ne blerjen e syzeve me cmim te ulet, duke pare pasojat qe shkaktojne.


Blen syze dielli 2 euro, shperfytyrohet Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi