Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

Elton John :"Kam qene skllav i droges dhe alkoolit" Empty Elton John :"Kam qene skllav i droges dhe alkoolit"

Tue 17 Jul 2012 - 15:46
Message reputation : 100% (1 vote)
Elton John :"Kam qene skllav i droges dhe alkoolit" Elton_john_widI dashur dhe i nderuar nga yjet, bashkeshorti besnik i David Furnish dhe baba i devotshem i Zachary, edhe ylli anglez Elton John ka nje te kaluar qe nuk e ben krenar.

I intervistuar nga 'Today Show' nga NBC, artisti pranoi se ka kaluar nje pjese te mire te jetes pas droges, por se ishte teper egocentrik per te kuptuar se kishte probleme varesie.

"Kam rrezikuar te vdes si Whitney Houston. Kur pini droge dhe alkool, i perzieni, kujtoni se jeni te pamposhtur. U beja blu dhe dikush me vinte ne shtrat. Por pas 40 minutash beja nje tjeter vize me kokaine",- tha John.

Artisti me pas tregoi detajet qe i ndodhnin ne momentet kur ishte nen ndikimin e droges dhe alkoolit, duke shpjeguar se nje nga pasojat me te zakonshme te abuzimit ishin krizat epileptike.

U desh kohe, kembengulje dhe ndihme nga njerezit e dashur per ta braktisur dhe sot, 65 vjec, thote se eshte me shume se kurre ne forme.
Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi