Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Shqiptare
Shqiptare
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 4177
<b>Hobi</b> Hobi : shqiptaria
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Shqiperi
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 24/07/2011

Plagoset në kokë Halle Berry, priten të reja mbi gjendjen shëndetësore të saj Empty Plagoset në kokë Halle Berry, priten të reja mbi gjendjen shëndetësore të saj

Wed 18 Jul 2012 - 21:38
Plagoset në kokë Halle Berry, priten të reja mbi gjendjen shëndetësore të saj 188-300x187Aktorja e njohur e Hollivudit Halle Berry është plagosur teksa po xhironte një skenë të filmit të saj më të fundit “Zgjoi”. Sipas të pranishmëve në sheshxhirim, ajo ra teksa po kryente një kërcim dhe përplasi kokën në beton. Pas kësaj ngjarje, xhirimet u ndërprenë dhe Berry u dërgua me urgjencë në spital në Los Angeles ndërsa ende nuk ka sqarime për gjendjen e saj.
Në këtë film Halle luan rolin e një operatoreje të emergjencave 911, që merr një telefonatë nga një adoleshente, që është rrëmbyer dhe është futur në bagazhin e një makine. Të dyja punojnë së bashku për të gjurmuar vrasësin. Më herët, në mëngjes, ajo u fotografua e qeshur tekda pregatitej për të xhiruar.
Nuk është hera e parë që Halle Berry është plagosur duke filmuar. Më seriozisht ajo u dëmtua ndërsa xhironte në Spanjë në vitin 2011 ku theu këmbën dhe iu desh të pushonte për disa muaj./alb-observer.com/Plagoset në kokë Halle Berry, priten të reja mbi gjendjen shëndetësore të saj A3
Durrsaku
Durrsaku
V.I.P Forumi
V.I.P  Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 47
<b>Postime</b> Postime : 12667
<b>Hobi</b> Hobi : bisedat e sinqerta
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : diku
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 04/12/2011

Plagoset në kokë Halle Berry, priten të reja mbi gjendjen shëndetësore të saj Empty Re: Plagoset në kokë Halle Berry, priten të reja mbi gjendjen shëndetësore të saj

Wed 18 Jul 2012 - 21:42
qari i doktoreve te marrin ndonje 5000 lekesh
Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi