Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Miliarderi që jetonte në shtëpi me gruan e tij të vdekur!

prej Thu 19 Jul 2012 - 22:33
Miliarderi që jetonte në shtëpi me gruan e tij të vdekur! Hans-300x187Hans Kristian Rausing, trashëgimtari i gjigandit “Tetra Pak”, kompani ambalazhuese e njohur në gjithë botën, duhet të përballet me drejtësinë.

Miliarderit i është ngritur padi, pasi u përpoq që të pengonte varrimin sipas rregullave të trupit pa jetë të bashkëshortes së tij, Eva Rausing, njofton policia Metropolitan e Londrës.

Sipas agjencisë Reuters, akuzat që bien mbi miliarderin, kanë lidhje me datën 9 korrik, kur bashkëshortja e tij u gjend e vdekur në shtëpinë e tyre në qendër të Londrës. Ajo u gjend nga policia, pasi Rausing ishte arrestuar sepse i jepte makinës i dehur dhe i droguar.

Por sipas policisë, Rausing, një nga njerëzit më të pasur në botë, kishte mjaft ditë që jetonte në shtëpi me gruan e tij të vdekur.

Ai do të paraqitet në gjykatën e Londrës ditën e mërkurë. /alb-observer.com/


Miliarderi që jetonte në shtëpi me gruan e tij të vdekur! Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi