Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

I bëri dhuratën më të çmuar, në përvjetorin e martesës Empty I bëri dhuratën më të çmuar, në përvjetorin e martesës

Fri 20 Jul 2012 - 22:57
48-vjeçarja Nicola Bryant i bëri dhuratën më të çmuar bashkëshortit të saj, në përvjetorin e 25-të të martesës së tyre. Ajo i dhuroi atij një veshkë të saj.50-vjeçari Nigel Bryant detyrohej tre herë në javë nga 4 orë të bënte dializën. Ndaj bashkëshortja e tij vendosi ta shpëtonte nga kjo “torturë”.Pasi kreu analizat e duhura, mjekët i thanë se mund t’i dhuronte një nga veshkat dhe burrë e grua hynë në sallën e operacionit për të bërë transplantimin.“Ishte dhurata më e mirë që mund t’i bëja. Doja që ta bëja jetën e tij më të mirë. Është ende herët, do të vazhdojë të kryejë analiza të tjera dhe teste mjekësore, por deri tani përmirësimi i jetës së tij është i dukshëm. Mund të hajë çfarë të dojë dhe nuk detyrohet të qëndrojë orë të tëra i lidhur pas një aparature për të bërë dializën. Ka ndryshuar jeta e gjithë familjes sonë”, tha e emocionuar kjo bashkëshorte e devotshme. /alb-observer.com/

I bëri dhuratën më të çmuar, në përvjetorin e martesës Foto25
Tironci
Tironci
Administrator
Administrator
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 15973
<b>Hobi</b> Hobi : te qeroj oriz me doreza boksi
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : New York U.S.A
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 12/10/2011

I bëri dhuratën më të çmuar, në përvjetorin e martesës Empty Re: I bëri dhuratën më të çmuar, në përvjetorin e martesës

Fri 20 Jul 2012 - 23:02
prandaj qendron ne kembe kjo bote e felliqur ...

se ka dhe njerez te tille te mire I bëri dhuratën më të çmuar, në përvjetorin e martesës 1986279574 I bëri dhuratën më të çmuar, në përvjetorin e martesës 1986279574
Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi