Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Alfred Gjini, këngëtari që surprizon… (video)

prej Tue 24 Jul 2012 - 15:19
Alfred Gjini, këngëtari që surprizon… (video) Alfred-Gjini-187x300
Këngëtari i famshëm Alfred Gjini, sapo nxori në treg videoklipin e tij të fundit me titull: Freddy – I Want You.

Këngëtari i famshëm, ka ngritur një karrierë të suksesshme dhe është aktiv në çdo eveniment artistiko-kulturorë që zhvillohet në diasporë.
Madje ai shënon disa suksese në repertorin e tij të cilat shoqërojnë rininë shqiptare tek ai i këndon ato.

Disa nga këngët e tija më të suksesshme janë:

“Shkon e vjen”
“Eja”
“Jemi një”
“I zbrazur”
“Histori pa make up”
“Dance her crazy”

Për më tepër, alb-observer.com, ju parqet videoklipin e tij të fundit me titull: Freddy – I Want You
Produksioni: Moz, Nondas dhe Tom
Teksti: Marianna
Klipin e ka bërë… Dimosthenis Totsis


Alfred Gjini, këngëtari që surprizon… (video) Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi