Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Peshkaqeni balene nen nje varke, besojeni eshte foto e vertete

prej Tue 24 Jul 2012 - 23:39
Peshkaqeni balene nen nje varke, besojeni eshte foto e vertete PeshkaqeniNje imazh kaq spektakolar qe detyron aktivistet e WildAid, organizates me baze ne San Francisko qe merret me speciet e kafsheve ne rrezik, te mbroje autentitetin e saj.

Tek kjo fotografi duket nje peshkaqen balene ne ujerat e Isla Mujeres, Kankun, Meksike. Kafsha u kap ne foto nga fotografi Shawn Heinrichs per WildAid pikerisht poshte nje varke me grup vullnetaresh te angazhuar ne monitorimin e kolonive te peshkaqeneve balene ne detin e Karaibeve.

Kjo foto ne pak dite beri xhiron ne internet dhe shume dyshuan se ishte frut i ndonje fotomontazhi. Por WildAid, ne faqen zyrtare ne Facebook, thote :"Gazetaret kane vene ne dyshim vertetesine e fotografive te Shawn Heinrichs. Besojeni, jane te verteta".


Peshkaqeni balene nen nje varke, besojeni eshte foto e vertete Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Tironci
Tironci
Administrator
Administrator
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 15973
<b>Hobi</b> Hobi : te qeroj oriz me doreza boksi
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : New York U.S.A
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 12/10/2011

default Re: Peshkaqeni balene nen nje varke, besojeni eshte foto e vertete

prej Tue 24 Jul 2012 - 23:49
Peshkaqeni balene nen nje varke, besojeni eshte foto e vertete 3322515229 ca foto
Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi