Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

Tenistja ndryshon të brendshmet Live në… fushë, kështu i sillte fat vetes! (video) Empty Tenistja ndryshon të brendshmet Live në… fushë, kështu i sillte fat vetes! (video)

Thu 9 Aug 2012 - 15:19
Tenistja ndryshon të brendshmet Live në… fushë, kështu i sillte fat vetes! (video) Jankovic-300x242Mesa duket po kthehet në modë!

Edhe pse nuk është fenomeni më i famshëm, pra ndryshimi i të mbathurave nga atletet në fushë gjatë lojës, nuk është e zakonshëm, por ja që ndodh. Kështu dhe tenistja serbe, Elena Jankoviç, e cila është konsideruar si tenistja më e nxehtë në listën e tenisteve.

Skena u regjistrua në Roland Garros në verën e vitit 2006, gjatë ballafaqimit me francezen Bartoli dhe ishte e qartë se Jankoviç jo vetëm që ka nuk kishte… pezullim, por ajo tregoi se di të argëtohet…

Sa për historinë, duhet thesar se Jankoviç kishte fituar ndeshjen në fjalë, madje ishin të shumtë ata të cilët folën për… fat të ndryshoj të brendshmet Live në çdo ndeshje!/alb-observer.com/



Për më shumë ndiqni videon:
Luan_Valikardi
Luan_Valikardi
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 38
<b>Postime</b> Postime : 21456
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 28/08/2010

Tenistja ndryshon të brendshmet Live në… fushë, kështu i sillte fat vetes! (video) Empty Re: Tenistja ndryshon të brendshmet Live në… fushë, kështu i sillte fat vetes! (video)

Thu 9 Aug 2012 - 15:24
Kur nuk ka turp nga mini ajo, c'e do peshqirin!
Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi