Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

Më trego gjoksin, të të them sa e zgjuar je! Empty Më trego gjoksin, të të them sa e zgjuar je!

Fri 10 Aug 2012 - 14:46
Më trego gjoksin, të të them sa e zgjuar je! GjoksiiiiShprehja në fakt është “më thuaj me kë rri, të të them se cila je”, por ne e modifikuam disi, për hir të rezultateve shkencore.Por çfarë tregojnë këtë rezultate që na vijnë nga Amerika?Sipas një studimi të bërë, doli që femrat me gjoks më të madh, janë më të zgjuara. Studimi kishte si qëllim të studionte lidhjet midis madhësisë së gjoksit të një femre dhe IQ të saj.Rezultatet treguan se femrat me gjoks më të madh, kanë IQ më të lartë se femrat me “prikë” më të vogël.Në këtë hulumtim morën pjesë 1.200 femra vullnetare, të cilat u ndanë në pesë grupe, sipas madhësisë së gjoksit, nga extra small në extra large.

Studimi tregoi se femrat me gjoks më të madh ishin më të zgjuara, ndodheshin në nivel më të lartë të hormoneve femërore, që ndikonin në zhvillimin e trurit.

Shpresojmë që rezultatet e këtij studimi të mos mërzitin femrat e tjera. /alb-observer.com/


Edituar për herë të fundit nga AnGeLiC në Tue 7 May 2013 - 0:28, edituar 1 herë gjithsej
avatar
Luna
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Kosova
<b>Postime</b> Postime : 11704
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Iη sυηsεт
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 14/10/2010

Më trego gjoksin, të të them sa e zgjuar je! Empty Re: Më trego gjoksin, të të them sa e zgjuar je!

Fri 10 Aug 2012 - 14:55
Weeeee pika me raft mua edhe kete e degjova.!!! kkk
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

Më trego gjoksin, të të them sa e zgjuar je! Empty Re: Më trego gjoksin, të të them sa e zgjuar je!

Tue 7 May 2013 - 0:32
Si se tregovi njera gjoksin mo te marr guximin edhe une grrrr
avatar
i panjohur
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 19172
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : ne krahet e saj
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 21/02/2012

Më trego gjoksin, të të them sa e zgjuar je! Empty Re: Më trego gjoksin, të të them sa e zgjuar je!

Tue 7 May 2013 - 0:35
Po he de,jepini goca tju japim vleresimin ne meshkujt Më trego gjoksin, të të them sa e zgjuar je! 1698836746 Më trego gjoksin, të të them sa e zgjuar je! 1698836746
Marin
Marin
WebMaster
WebMaster
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Australia
 <b>Mosha</b> Mosha : 83
<b>Postime</b> Postime : 23043
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : diku neper bote
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 24/01/2010

Më trego gjoksin, të të them sa e zgjuar je! Empty Re: Më trego gjoksin, të të them sa e zgjuar je!

Tue 7 May 2013 - 0:36
AnGeLiC shkruajti:Si se tregovi njera gjoksin mo te marr guximin edhe une grrrr
nr 3 i kishe un po te vej 9 Më trego gjoksin, të të them sa e zgjuar je! 1698836746 Më trego gjoksin, të të them sa e zgjuar je! 1698836746
Bleroo
Bleroo
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Kosova
<b>Postime</b> Postime : 1333
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 15/04/2013

Më trego gjoksin, të të them sa e zgjuar je! Empty Re: Më trego gjoksin, të të them sa e zgjuar je!

Tue 7 May 2013 - 0:51
Po ju te forumit a jeni te menqura apo jo (keshtu mund ta dim se sa i keni te medhaja Razz )
Sponsored content

Më trego gjoksin, të të them sa e zgjuar je! Empty Re: Më trego gjoksin, të të them sa e zgjuar je!

Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi