Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

“Jam pedofil dhe kamë kryer marrëdhënie seksuale me qen, pelë dhe me derr” Empty “Jam pedofil dhe kam kryer marrëdhënie seksuale me qen, pelë dhe me derr”

Tue 24 Jul 2012 - 18:26
“Jam pedofil dhe kamë kryer marrëdhënie seksuale me qen, pelë dhe me derr” Cody-Sloter-247x300Nuk u besoi veshëve të tij një oficer i policisë kufitare, kur dëgjoi 22-vjeçarin, Cody Sloter tek rrëfehej gjatë një interviste që ai po jepte për të fituar një vend pune në trupën e policisë kufitare, se ai ishte pedofil dhe kishte preferenca seksuale me kafshë.

Në intervistën e tij, citon alb-observer.com, Sloter (mbiemri i të cilit do të thotë “masakër”) tha se ka përdorur rregullisht në të shkuarën drogë, ka qenë një përdorues i rregullt i saj, ka bërë seks me qen, pela dhe derra, ndërsa kishte keqtrajtuar një 2-vjeçare në të shkuarën.

Fillimisht, oficerët e policisë kufitare kujtuan se “kolegu” i tyre i ardhshëm, po bënte shaka.
Por, shumë shpejt ata kuptuan se Sloter fliste seriozisht. E arrestuan dhe urdhëruan të hetohej menjëherë, si dhe të kontrollohej urgjentisht banesa e tij, prej ku nxorën “levrek”.
Të gjitha faktet e gjetura aty kombinonin shkëlqyeshëm me dëshmitë e tij./alb-observer.com/

22-vjeçari Cody Sloter, ndodhet nën arrest dhe po hetohet nga organet përkatëse.
InTeRiStI_vLoNjAt
InTeRiStI_vLoNjAt
V.I.P Forumi
V.I.P  Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 36
<b>Postime</b> Postime : 7777
<b>Hobi</b> Hobi : Futboll
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Atje Ku Ti Smund Te Me Arrish..........
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 29/05/2011
https://www.youtube.com/watch?v=2oFt0_pVZLY

“Jam pedofil dhe kamë kryer marrëdhënie seksuale me qen, pelë dhe me derr” Empty Re: “Jam pedofil dhe kamë kryer marrëdhënie seksuale me qen, pelë dhe me derr”

Tue 24 Jul 2012 - 21:11
Kta ordinera te till vetem karrigja me korend ju ben derman ... Per te till pedofila qe abuzojn sexualisht me nje fmije sme vjen hic keq madje dhe me duart e mija do ta kisha var ne litar ............
Silvana
Silvana
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
 <b>Mosha</b> Mosha : 31
<b>Postime</b> Postime : 9370
<b>Hobi</b> Hobi : moda,leximi,poezia..ecc
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : In Italia
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 03/10/2011

“Jam pedofil dhe kamë kryer marrëdhënie seksuale me qen, pelë dhe me derr” Empty “Jam pedofil dhe kamë kryer marrëdhënie seksuale me qen, pelë dhe me derr”

Mon 13 Aug 2012 - 22:38
“Jam pedofil dhe kamë kryer marrëdhënie seksuale me qen, pelë dhe me derr” 375691_483017458376347_720962302_n


“Jam pedofil dhe kamë kryer marrëdhënie seksuale me qen, pelë dhe me derr”

Nuk u besoj veshëve të tij një oficer i policisë kufitare, kur dëgjoi 22-vjeçarin, Cody Sloter tek rrëfehej gjatë një interviste që ai po jepte për të fituar një vend punë në trupën e policisë kufitare, se ai ishte pedofil dhe ktinovatis.

Në intervistën e tij, Sloter (mbiemri i të cilit do të thotë “masakër”) tha se ka përdorur rregullisht në të shkuarën drogë, ka qenë një përdorues i rregullt i saj, ka bërë seks me qenë, pela dhe derra, ndërsa kishte keqtrajtuar një 2-vjeçare në të shkuarën.

Fillimisht, oficerët e policisë kufitare kujtuan se “kolegu” i tyre i ardhshëm, po bënte shaka.
Por, shumë shpejtë ata kuptuan se Sloter fliste seriozisht. E arrestuan dhe urdhëruan të hetoje menjëherë, si dhe të kontrollohej urgjentisht banesa e tij, prej ku nxorën “lavrak”.
Të gjitha faktet e gjetura aty kombinonin shkëlqyeshëm me dëshmitë e tij.
Sponsored content

“Jam pedofil dhe kamë kryer marrëdhënie seksuale me qen, pelë dhe me derr” Empty Re: “Jam pedofil dhe kamë kryer marrëdhënie seksuale me qen, pelë dhe me derr”

Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi