Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Durrsaku
Durrsaku
V.I.P Forumi
V.I.P  Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 43
<b>Postime</b> Postime : 12667
<b>Hobi</b> Hobi : bisedat e sinqerta
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : diku
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 04/12/2011

default Rruga e shtruar me euro, shoferët përfitojnë nga rasti (VIDEO)

prej Tue 21 Aug 2012 - 11:32
Rruga e shtruar me euro, shoferët përfitojnë nga rasti (VIDEO) 127597-netherlands-highway-money-300x168

Aksidenti i nje makine
qe transportonte para beri qe rrugëtaret te ishin fatlume, ku gjeten
rrugen e shtruar me euro dhe filluan t’i mblidhnin t’i fusnin
neper xhepa.
http://www.ditasot.com/rruga-e-shtruar-me-euro-shoferet-perfitojne-nga-rasti-video/


Pra, mallkue njai bir Shqyptari,                                                 Rruga e shtruar me euro, shoferët përfitojnë nga rasti (VIDEO) 1911676_1468334666723430_821038500_n                                                  
                      qe këtë gjuhë të Perëndis',                
                      trashigim, që na la i Pari,        
                       trashigim s'ia len ai fmis;
edhe atij iu thaftë, po, goja,
që përbuzë këtë gjuhë hyjnore;
qi n'gjuhë t'huej, kur s'asht nevoja,
flet e t'veten e lèn mbas dore.
Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi