Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Tronditëse, gazetarja që filmoi… vdekjen e saj

prej Fri 24 Aug 2012 - 12:49
Vdekjen e saj filmoi, mesa duket, gazetarja japoneze Mika Yamamoto, e cila u vra në Halepi të Sirisë. Në videon e bërë publike, duket Mika, e cila po ndiqte bashkë me bashkëshortin e saj gazetar, rebelët sirianë.

“Po shkojmë në një zonë që u bombardua. Besojmë se ka shumë të vrarë”, thotë ajo në videon e publikuar nga agjencia Japan Press, për të cilën punonte.

Të bën përshtypje fakti që edhe pse zona është bombarduar, njerëzit vazhdojnë të banojnë aty. Mika shikon fëmijë të vegjël dhe u flet… Por më pas dëgjohen të shtëna dhe pastaj… heshtje absolute. Ndoshta është momenti që gazetarja japoneze qëllohet për vdekje… Ndiqni videon: /alb-observer.com/Tronditëse, gazetarja që filmoi… vdekjen e saj Mika1Tronditëse, gazetarja që filmoi… vdekjen e saj Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Valbona
Valbona
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 10075
<b>Hobi</b> Hobi : muzika, piktura, poezia.........
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Ne mes tingujve .....
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 08/07/2012

default Re: Tronditëse, gazetarja që filmoi… vdekjen e saj

prej Fri 24 Aug 2012 - 18:17
ca tmerri


Arti nuk mësohet, se në art nuk ka mësues.
Fantazia e artistit është realitet më i bukur se realiteti i rëndomtë.
Te puthësh në errësirë, të flesh në diell,të hash në qetësi,ja tri budallallëqe.

Life is to short so....KISS slowly,LAUGH insanely,LOVE truly and FORGIVE quickly...
Love doesn't need to be perfect...It just need to be true...
Happiness is a journey...not a destination....
I love it when you hug me ...It's the best feeling in the world..
Hearts will never be practical until they are made unbreakable...
Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi