Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

Fotografia që preku gjithë spanjollët dhe theu çdo rekord në facebook! Empty Fotografia që preku gjithë spanjollët dhe theu çdo rekord në facebook!

Tue 4 Sep 2012 - 13:54
Pas reagimit befasues të toreadorit fotografia e tij, theu çdo rekord në facebook, por pasi kishte prekur shpirtërisht më parë të gjithë spanjollët!Toreadori në fjalë, citon alb-observer.com, ndaloi ndeshjen e tij me demin, aspo ndjeu për një moment sesa mizore ishte e gjithë ajo “ndeshje” për hir të komoditetit të spektatorëve“Dhe papritur, ktheva shikimin nga demi. Kishte në sytë e tij një pafajësi, të cilën e shikon në çdo kafshë dhe më pa me atë pafajësi, sikur të më lutej të ndaloja. Ishte një “thirrje” e dëshpëruar për drejtësi që përshkoi tërë qenien time. E përshkruaj si një lutje njerëzore, pasi kur dikush rrëfehet shpreson të falet. U ndjeva si qenia më e keqe mbi tokë”, deklaroi toreadori.

Shprehjet e mësipërme kishte deklaruar dikur Mounera, cili tashmë është aktivist në fushatën për t’i dhënë fund këtij sporti barbarë. Komenti që shoqëron fotografinë e famshme, flet për skenën e fundit në karrierën e toreadorit të famshëm, Alvaro Mounera./alb-observer.com/
Fotografia që preku gjithë spanjollët dhe theu çdo rekord në facebook! Tavromaku1
Tironci
Tironci
Administrator
Administrator
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 15973
<b>Hobi</b> Hobi : te qeroj oriz me doreza boksi
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : New York U.S.A
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 12/10/2011

Fotografia që preku gjithë spanjollët dhe theu çdo rekord në facebook! Empty Re: Fotografia që preku gjithë spanjollët dhe theu çdo rekord në facebook!

Tue 4 Sep 2012 - 23:01
8-d- Ca pamje eeeee
Kushtrimi4
Kushtrimi4
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 19845
<b>Hobi</b> Hobi : fudball
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : linc ne austri
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 15/01/2011

Fotografia që preku gjithë spanjollët dhe theu çdo rekord në facebook! Empty Re: Fotografia që preku gjithë spanjollët dhe theu çdo rekord në facebook!

Tue 4 Sep 2012 - 23:10
njeriju human
Luan_Valikardi
Luan_Valikardi
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 38
<b>Postime</b> Postime : 21456
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 28/08/2010

Fotografia që preku gjithë spanjollët dhe theu çdo rekord në facebook! Empty Re: Fotografia që preku gjithë spanjollët dhe theu çdo rekord në facebook!

Wed 5 Sep 2012 - 13:19
...e bukur!
Sponsored content

Fotografia që preku gjithë spanjollët dhe theu çdo rekord në facebook! Empty Re: Fotografia që preku gjithë spanjollët dhe theu çdo rekord në facebook!

Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi