Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
ardian25
ardian25
Anetari ri
Anetari ri
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Australia
<b>Postime</b> Postime : 32
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : kopenhagen
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 27/02/2012

default Klubi futbollistik liria në Danimark

prej Wed 19 Sep 2012 - 17:43
Message reputation : 100% (1 vote)
Rrinia shqiptare ne Danimark pos qe meret me aktivitete të ndrishme ne Danimark,meret edhe me futboll,ju prezentoim klubin futbollistik Liria.Liria esht themelua ne vitin 1989 ne ate koh nje grup bashkatdhetaresh nga Tetova themeluan klubin Liria,qe nga ajo koh klubi liria garon ne ligen e Danimarkes.me kalimin e kohes ne klubin liria jan kicur shum futbollist shqiptar qe kan luajtur ne ligen e par te Danimarkes,sot klubi ban gara ne serin 3 dhe gjendet ne vendin e tret.planet e kryesis se klubit jan që klubi liria te ngritet sa më lart ne ne futbollin danez.nje pershendetje per stafin tuaj si dhe pershendetje per xhevat ballistin ne tetovë.
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Re: Klubi futbollistik liria në Danimark

prej Wed 19 Sep 2012 - 17:48
Urime e suksese rinise Shqiptare ne Danimarke ne cdo lloj aktiviteti qe meren!

Pershendetje e per ju Ardian! Very Happy


Klubi futbollistik liria në Danimark Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
avatar
Legjenda
Anetar i perjashtuar
Anetar i perjashtuar
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 36
<b>Postime</b> Postime : 5560
<b>Hobi</b> Hobi : FUTBOLL
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : ne vendi e dashur quhet tetova
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 19/02/2012

default Re: Klubi futbollistik liria në Danimark

prej Wed 19 Sep 2012 - 17:53
Arjana shkruajti:Urime e suksese rinise Shqiptare ne Danimarke ne cdo lloj aktiviteti qe meren!

Pershendetje e per ju Ardian! Very Happy
i deshiroj sukses pune te mbar te faleminderoj nga zemra ardian po ashtu forum http://www.engjujtshqiptare.com/ kem kurr sukses
ardian25
ardian25
Anetari ri
Anetari ri
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Australia
<b>Postime</b> Postime : 32
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : kopenhagen
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 27/02/2012

default Re: Klubi futbollistik liria në Danimark

prej Wed 19 Sep 2012 - 18:04
Arjana shkruajti:Urime e suksese rinise Shqiptare ne Danimarke ne cdo lloj aktiviteti qe meren!

Pershendetje e per ju Ardian! Very Happy

Flm shum,ju urroi suksese ne forum
avatar
Legjenda
Anetar i perjashtuar
Anetar i perjashtuar
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 36
<b>Postime</b> Postime : 5560
<b>Hobi</b> Hobi : FUTBOLL
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : ne vendi e dashur quhet tetova
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 19/02/2012

default Re: Klubi futbollistik liria në Danimark

prej Wed 19 Sep 2012 - 18:13
flm shum ardian


Ti Shqipëri më jep nder,më jep emrin shqipëtar - Naim Frashëri Respekto te tjeret, ashtu si deshiron te jesh i respektuar!
Sponsored content

default Re: Klubi futbollistik liria në Danimark

Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi