Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Princo
Princo
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Ilirida
<b>Postime</b> Postime : 3887
<b>Hobi</b> Hobi : Leximin
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Mbi Token e Zotit
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 26/03/2012

S'jam Shqiptar, as ndihem i tillë, jam Grek Empty S'jam Shqiptar, as ndihem i tillë, jam Grek

Sat 22 Sep 2012 - 22:00
Ja keshtu deklarohen Shqiptaret qe Nuk e njohin vetveten dhe .................!!?
ja linkun lexojeni dhe binduni..

http://www.indeksonline.net/?FaqeID=6&LajmID=30027
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

S'jam Shqiptar, as ndihem i tillë, jam Grek Empty Re: S'jam Shqiptar, as ndihem i tillë, jam Grek

Sat 22 Sep 2012 - 22:15
C'fare ka ketu per tu bindur? S'eshte as i pari as i fundit Shqiptar qe per interesat vetjake mohon kombin e tij....Ska kaluar shume kohe nese mbani mend kur nje shifer e madhe Shqiptaresh pranuan te nderrojne kombesine e tyre me ate Greke vetem per nje pension qe e ofronte shteti Helen...Kesaj i thone "jetojme per te mbijetuar" ne cdo lloj menyre e sakrifice...
Luan_Valikardi
Luan_Valikardi
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 38
<b>Postime</b> Postime : 21456
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 28/08/2010

S'jam Shqiptar, as ndihem i tillë, jam Grek Empty Re: S'jam Shqiptar, as ndihem i tillë, jam Grek

Sun 23 Sep 2012 - 12:39
(Kjo teme duhet bashkuar me te njejten e saj ne Aktualitetin Boteror)

Mos e harruat valle "Pirro Dhimen" i cili trradhetoi pa pike ndergjegjje e tani eshte ne parlamentin grek?!

C'pret nga trradhetaret?!
Kushtrimi4
Kushtrimi4
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 19845
<b>Hobi</b> Hobi : fudball
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : linc ne austri
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 15/01/2011

S'jam Shqiptar, as ndihem i tillë, jam Grek Empty Re: S'jam Shqiptar, as ndihem i tillë, jam Grek

Sun 23 Sep 2012 - 13:38
[quote="Arjana"]C'fare ka ketu per tu bindur? S'eshte as i pari as i fundit Shqiptar qe per interesat vetjake mohon kombin e tij....Ska kaluar shume kohe nese mbani mend kur nje shifer e madhe Shqiptaresh pranuan te nderrojne kombesine e tyre me ate Greke vetem per nje pension qe e ofronte shteti Helen...Kesaj i thone "jetojme per te mbijetuar" ne cdo lloj menyre e sakrifice...[/quo

ter kohen kam dushua se ti nuk je patriote por ky postim i jyti me ka perk fell ne zemer nese te kam lendua te kerkoj fajle per ket
Sponsored content

S'jam Shqiptar, as ndihem i tillë, jam Grek Empty Re: S'jam Shqiptar, as ndihem i tillë, jam Grek

Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi