Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Shqiptare
Shqiptare
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 4177
<b>Hobi</b> Hobi : shqiptaria
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Shqiperi
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 24/07/2011

default Një histori dashurie e vërtetë, e treguar me fotografi

Sun 23 Sep 2012 - 13:14
Një histori dashurie e vërtetë, e treguar me fotografi Dashuria1-300x250Nëpërmjet fotografive të mëposhtme, do t’ju shfaqet një tjetër botë, bota e dy të rinjve të dashuruar, Taylor Morris dhe Danielle…
Historia është vërtet prekëse, dhimbja është e madhe por dashuria është akoma më e madhe dhe ajo ka triumfuar.

Ndoshta është nga të paktat herë kur fjalët janë vërtet të tepërta, ndaj shikoni fotot e mëposhtme dhe do të kuptoni gjithçka.

Janë foto që na japin kurajo, forcë për të vazhduar udhëtimin nëpër monopatet e jetës… /alb-observer.com/
Një histori dashurie e vërtetë, e treguar me fotografi Dashuria2Një histori dashurie e vërtetë, e treguar me fotografi Dashuria3Një histori dashurie e vërtetë, e treguar me fotografi Dashuria4Një histori dashurie e vërtetë, e treguar me fotografi Dashuria5Një histori dashurie e vërtetë, e treguar me fotografi Dashuria6Një histori dashurie e vërtetë, e treguar me fotografi Dashuria7Një histori dashurie e vërtetë, e treguar me fotografi Dashuria8Një histori dashurie e vërtetë, e treguar me fotografi Dashuria9Një histori dashurie e vërtetë, e treguar me fotografi Dashuria10Një histori dashurie e vërtetë, e treguar me fotografi Dashuria111Një histori dashurie e vërtetë, e treguar me fotografi Dashuria12Një histori dashurie e vërtetë, e treguar me fotografi Dashuria13Një histori dashurie e vërtetë, e treguar me fotografi Dashuria14Një histori dashurie e vërtetë, e treguar me fotografi Dashuria15Një histori dashurie e vërtetë, e treguar me fotografi Dashuria16Një histori dashurie e vërtetë, e treguar me fotografi Dashuria17Një histori dashurie e vërtetë, e treguar me fotografi Dashuria18Një histori dashurie e vërtetë, e treguar me fotografi Dashuria19Një histori dashurie e vërtetë, e treguar me fotografi Dashuria20Një histori dashurie e vërtetë, e treguar me fotografi Dashuria21Një histori dashurie e vërtetë, e treguar me fotografi Dashuria22Një histori dashurie e vërtetë, e treguar me fotografi Dashuria23Shqiptare
Shqiptare
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 4177
<b>Hobi</b> Hobi : shqiptaria
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Shqiperi
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 24/07/2011

default Re: Një histori dashurie e vërtetë, e treguar me fotografi

Sun 23 Sep 2012 - 13:19
Një histori dashurie e vërtetë, e treguar me fotografi Dashuria24Një histori dashurie e vërtetë, e treguar me fotografi Dashuria25Një histori dashurie e vërtetë, e treguar me fotografi Dashuria26Një histori dashurie e vërtetë, e treguar me fotografi Dashuria27Një histori dashurie e vërtetë, e treguar me fotografi Dashuria28Një histori dashurie e vërtetë, e treguar me fotografi Dashuria29Një histori dashurie e vërtetë, e treguar me fotografi Dashuria30Një histori dashurie e vërtetë, e treguar me fotografi Dashuria31Një histori dashurie e vërtetë, e treguar me fotografi Dashuria32Një histori dashurie e vërtetë, e treguar me fotografi Dashuria33Një histori dashurie e vërtetë, e treguar me fotografi Dashuria34Një histori dashurie e vërtetë, e treguar me fotografi Dashuria35Një histori dashurie e vërtetë, e treguar me fotografi Dashuria36Një histori dashurie e vërtetë, e treguar me fotografi Dashuria37Një histori dashurie e vërtetë, e treguar me fotografi Dashuria38Një histori dashurie e vërtetë, e treguar me fotografi Dashuria39Një histori dashurie e vërtetë, e treguar me fotografi Dashuria40Një histori dashurie e vërtetë, e treguar me fotografi Dashuria41Një histori dashurie e vërtetë, e treguar me fotografi Dashuria42Një histori dashurie e vërtetë, e treguar me fotografi Dashuria43Një histori dashurie e vërtetë, e treguar me fotografi Dashuria44Një histori dashurie e vërtetë, e treguar me fotografi Dashuria45Një histori dashurie e vërtetë, e treguar me fotografi Dashuria46Një histori dashurie e vërtetë, e treguar me fotografi Dashuria47Shqiptare
Shqiptare
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 4177
<b>Hobi</b> Hobi : shqiptaria
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Shqiperi
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 24/07/2011

default Re: Një histori dashurie e vërtetë, e treguar me fotografi

Sun 23 Sep 2012 - 13:21
Një histori dashurie e vërtetë, e treguar me fotografi Dashuria48Një histori dashurie e vërtetë, e treguar me fotografi Dashuria49Një histori dashurie e vërtetë, e treguar me fotografi Dashuria50Një histori dashurie e vërtetë, e treguar me fotografi Dashuria51Një histori dashurie e vërtetë, e treguar me fotografi Dashuria52Një histori dashurie e vërtetë, e treguar me fotografi Dashuria53Një histori dashurie e vërtetë, e treguar me fotografi Dashuria54Një histori dashurie e vërtetë, e treguar me fotografi Dashuria55Një histori dashurie e vërtetë, e treguar me fotografi Dashuria56Një histori dashurie e vërtetë, e treguar me fotografi Dashuria57Një histori dashurie e vërtetë, e treguar me fotografi Dashuria58gentleman
gentleman
n'Progres
n'Progres
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Ilirida
 <b>Mosha</b> Mosha : 34
<b>Postime</b> Postime : 64
<b>Hobi</b> Hobi : gocat :)
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Në brendësi të Lëkurës sate
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 07/02/2012

default Re: Një histori dashurie e vërtetë, e treguar me fotografi

Sun 23 Sep 2012 - 14:31
Ohhhh sa bukur por e veshtire te shikosh fundin:((


God Bless America
Calypso
Calypso
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 36630
<b>Hobi</b> Hobi : shkrimi
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : ne hapat e jetes
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 21/05/2011

default Re: Një histori dashurie e vërtetë, e treguar me fotografi

Mon 1 Oct 2012 - 17:23
histori e rralle aq e bukur aq e dhimshme...por kjo kallxon fuqin e dashnis dhe te njirit


*Gabojme gjithmone . Gabojme nga inati . Gabojme per te mesuar . Mesojme qe te mos perserisim kurre disa gabi me!!!
*E αdmiroj zemren time,shume here eshte plαgosur ngα dαshuria dhe miqesiα,por prαpe kα forcen te rrαhe fort!!!
*Ajo qe te tjert menojne per ty, nuk te perket!!!
*Mos krahaso jeten tane me te tjerve, sepse nuk e ke iden se si asht udhetimi tyne!!!
*Buzeqesh, sepse nuk i ke te tana hallet e botes mbi veten tane!!!

Një histori dashurie e vërtetë, e treguar me fotografi N
Lulebora
Lulebora
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 39
<b>Postime</b> Postime : 6746
<b>Hobi</b> Hobi : Mendjen ne mendje e Zemren ne zemer!
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : IN THE LAND OF EAGLES...
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 17/12/2012

default Re: Një histori dashurie e vërtetë, e treguar me fotografi

Fri 22 Feb 2013 - 7:08
KJO TREGON QE NE DASHURINE E VERTET DHE TE FORTE ESHTE SHPIRTI AI QE PERQAFON TRUPIN...VERTET HISTORI INSPIRUESENjë histori dashurie e vërtetë, e treguar me fotografi 1732015909


I AM QUEEN OF MY KINGDOM!
Një histori dashurie e vërtetë, e treguar me fotografi Bar_glitter_crown_bar
cezari
cezari
Anetari ri
Anetari ri
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Kosova
 <b>Mosha</b> Mosha : 53
<b>Postime</b> Postime : 2
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Prishtina
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 27/10/2014

default Re: Një histori dashurie e vërtetë, e treguar me fotografi

Mon 27 Oct 2014 - 22:26
Nuk ka dashuri pa vuajtje sepse vuajtja e arsyton dashurin..
Sponsored content

default Re: Një histori dashurie e vërtetë, e treguar me fotografi

Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi