Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

Dafina: Inspirohem nga yjet botërore, por kam stilin tim Empty Dafina: Inspirohem nga yjet botërore, por kam stilin tim

Fri 29 Oct 2010 - 18:33
Këngëtarja e re dhe e talentuar, Dafina Zeqiri, ka arritur sukses të madh në skenën kosovare dhe në botën e muzikës.
Talentin e saj e kishte zbuluar nëna e saj, të cilës i është shumë mirënjohëse. Dafina gjithsesi është kritikuar se kopjon këngëtare të huaja me famë botërore, por personalisht ajo qesh dhe shton se cdo kengetar e ka një inspirim, dhe kjo ndodh dhe me yjet botërore, që sipas saj janë inspiruar nga dikush.
“Çdo këngëtare qoftë e Kosovës apo kudo në botë, ka inspirime. S’ka shanse që ndonjë këngëtare të mos jetë e inspiruar nga dikush. Edhe Beyonce e Rihanna, kanë inspirime, po ashtu edhe unë.
I falënderoj të gjithë ata që e pëlqejnë stilin tim. Me të vërtet unë e ndjek dhe e përcjelli modën shumë. Inspirohem nga këngëtaret e famshme botërore, por nuk kuptoj. Fustani im ne koncertin e Snoop Doggit ka qenë i ngjashëm shumë me dresin e Beyonces, por s’ka qenë kopjimi qëllim i imi”, shprehet këngëtarja në një intervistë për Kosova Info.
Ndërkohë Dafina ka hedhur online setin me foto te reja ku duket se kengetarja I ka thënë lamtumire flokeve cokollate. Ja ku vjen me imazhin e ri me floke blu saks.
Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi