Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

Liderët e botës anulojnë masivisht udhëtimet e tyre në tetor! Ç’po ndodh? (video) Empty Liderët e botës anulojnë masivisht udhëtimet e tyre në tetor! Ç’po ndodh? (video)

Thu 4 Oct 2012 - 18:24
Liderët e botës anulojnë masivisht udhëtimet e tyre në tetor! Ç’po ndodh? (video) Putin-ObamaNjë dukuri e pazakontë!
Të gjithë liderët më të fuqishëm të botës, kanë anuluar udhëtimet e tyre gjatë gjithë muajit tetor. Obama, Putin por dhe shumë udhëheqës të tjerë me potencial dhe ndikim global kanë anuluar masivisht udhëtimet e tyre për muajin tetor!
Ç’po ndodh?
Në sektorin e programimit të Shtëpisë së Bardhë, citon alb-observer.com, nuk ekziston asnjë notim –siç ndodhte deri pak ditë më parë- asnjë aktivitet, asnjë udhëtim dhje asnjë njoftim paraprak për diçka të ngjashme, deri në votimet amerikane të 6 /11/20121!
Ndërkohë qe ndodhemi në kulmin e fushatës elektorale të shtetit më të fuqishëm në botë, ku dhe e gjithë vëmendja e globit është fokusuar aty.
Me pak fjalë, në programin e tej ngjeshur të Presidentit Amerikanë, 35 ditë para votimeve në SHBA, nuk ka as edhe një takim!!!
Në të njëjtën kohë, Putin nga ana e tij, si dhe shumë udhëheqës të tjerë kanë anuluar gjithashtu, ose të paktën nuk kanë programuar asnjë takim masivisht për muajin tetor!
Kujdes!
Nuk duam të “mbjellim” teori konspirative, por është një dukuri e cila vërtetohet lehtë nga vetë përfaqësitë e udhëheqësve të cilët janë mjaftuar me “heshtjen” dhe “pritjen”!/alb-observer.com/
Për më shumë detaje dhe të dhëna ndiqni videon!:
Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi