Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Kaqurrelja Princit
Kaqurrelja Princit
Anetari ri
Anetari ri
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 5
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Me princin ne keshtjelle ...
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 15/10/2012
http://www.kaqurreljaprincit.com

default For my sisters

prej Mon 15 Oct 2012 - 17:14
Ndonjehere mendon se mund te jesh me mire vetem,ashtu sikurse kur shpreh ate deshiren tende..vetem...Ndonjehere te duket sikur ti nuk ke nevoje per asnje ndihme,se mund te arrish fare mire ato c'ka ti do vetem..Por eshte e veshtire te ecesh vetem..eshte e veshtire qe ajo deshira jote te plotesohet vetem nga lutjet e tua dhe jo te personave te tjere..♥️
Une nuk kam besuar tek shoqeria,ose me sakte tek dikush ku mund te besoja,mund te isha { une } pa frike,pa ndonje qeshje ironike pas kraheve,pa ndonje shikim talles...Kurre nuk e kisha menduar se mund ta quaja dike'moter',mendoja se kete fjale nuk do ta meritonte asnje...♥️
Gjerat e bukura ne jete ndodhin kur nuk e pret.Kupton se po ndryshon perbrenda,jeta po behet me e bukur,do te kesh nje arsye me shume per te buzeqeshur,do te kesh dike qe te qendron afer dhe qe kur ti qan nuk qan me ty por te ben te buzeqeshesh,te kujton gjithe cfare keni kaluar bashke& ato c'ka do te kaloni,te kujton qe nuk je vetem...♥️
Sa here qe me kap ai momenti i budallekut,qe merzitem,gjithmone perpiqem te kujtoj se pse nuk duhet te vazhdoj me keshtu,pse duhet te buzeqesh..& nder arsyet e para jane dy nder njerezit qe me shume i njoh e me shume i dua..Jane njerezit me te cilet une kam kaluar ndoshta jo pjesen me te madhe te kesaj adoleshence,por te gjitha kujtimet e mia per adoleshencen do te jene gjithmone me { Ato te dyja }..Me ato qe nk mund te rrish dot serioze& nese ndodh qe je serioze dicka ka ndodh Razz Me ato qe shkembej ato shikimet kodet e te cilave vetem ne i dime..Me ato qe s'ka nevoje te flasesh,mjafton ti shikosh..Me ato qe nuk na shikon dot te ndara..Me ato,gjithcka merr jete,gjithcka ka ngjyre,jeta ime ka ngjyre..Ju dua fort motrat e mia..!! ♥️ ♥️
For my sisters  1780938160
Calypso
Calypso
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 36630
<b>Hobi</b> Hobi : shkrimi
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : ne hapat e jetes
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 21/05/2011

default Re: For my sisters

prej Thu 8 Nov 2012 - 14:48
kalon tek Poezi dhe Tregime


*Gabojme gjithmone . Gabojme nga inati . Gabojme per te mesuar . Mesojme qe te mos perserisim kurre disa gabi me!!!
*E αdmiroj zemren time,shume here eshte plαgosur ngα dαshuria dhe miqesiα,por prαpe kα forcen te rrαhe fort!!!
*Ajo qe te tjert menojne per ty, nuk te perket!!!
*Mos krahaso jeten tane me te tjerve, sepse nuk e ke iden se si asht udhetimi tyne!!!
*Buzeqesh, sepse nuk i ke te tana hallet e botes mbi veten tane!!!

For my sisters  N
Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi