Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

Ja burrat më të dëshiruar nga femërat Empty Ja burrat më të dëshiruar nga femërat

Sat 6 Nov 2010 - 0:34
Rihartuar, ky klasifikim ka bërë një rokadë në listimin e burrave të pushtetshëm, vlerësuar për nga joshja, elegance dhe suksesi me gratë
1. George Clooney (18# në klasifikimin e AskMen)
Aktori është më i dëshiruari dhe më i adhuruari se të gjithë të tjerët. Me një partner të tillë, çdo grua do ta ndjente veten krenare.
2. Hugh Jackman (36# në klasifikimin e AskMen)
Tërheqës, elegant, i talentuar, aktori australian është stereotipi i burrit “perfekt”.
3. Rafael Nadal (15# në klasifikimin e AskMen)
Ky është viti i spanjollëve në sport, dhe numri një i Grandi Slam është edhe simbol i djalit perfekt për t’ia prezantuar prindërve në shtëpi.
4. Ben Affleck (25# në klasifikimin e AskMen)
Një tjetër aktor është në krye të klasifikimit. Në fillim të karrierës ishte vetëm një bukurosh, si shumë të tjerë, por tani është baba i dy vajzave të mrekullueshme dhe regjisor i dy filmave. Affleck është i bukur, tërheqës dhe asnjëherë banal.
5. Barack Obama (21# në klasifikimin e AskMen)
Presidenti amerikan është disi në vështirësi në fushën politike, por shumë femra e zgjedhin në vend të pestë falë edhe gruas së tij të mrekullueshme Michelle.
6. Justin Timberlake (33# në klasifikimin e AskMen)
Aktor, këngëtar, designer…është i gjithanshëm dhe tepër simpatik. Përzgjidhet nga ato gra që pëlqejnë një burrë ambicioz, kërkues, por edhe tradhtar.
7. Jose Mourinho (9# në klasifikimin e AskMen)
”Special One”, vazhdon të fitojë me ekipet që drejton. Trajneri ka një joshje të veçantë dhe zonjat e pëlqejnë shumë natyrën e tij, energjike, pasionale dhe që duket se ofron siguri dhe mbrojtje.
8. Leonardo DiCaprio (43# në klasifikimin e AskMen)
Me fytyrë engjëlli kur ishte fëmijë, sot një yll hollivudian, Leo është burri ideal për gra tepër të ndjeshme.
9. Mark Zuckerberg (3# në klasifikimin e AskMen)
Nuk ka pamjen e një sex symbol, por krijuesi i FB është pa dyshim njeriu i momentit për nga biznesi…nuk mbetet pas edhe dëshira e vajzave për ta patur në krah, duke qenë se Mark shfaqet si një djalë për së mbari.
10. Bill Gates vs Steve Jobs (Përkatësisht në vend të 2 dhe 4 në klasifikimin e AskMen)
Gratë duket se këta dy personazhe i pëlqejnë shumë për sigurinë që ata ofrojnë në aspektin financiar. Shumë prej tyre do të donin të dilnin me këto dy burra VIP, duke ditur që nuk janë të bukur, por ama xhepin e kanë plot.
genti
genti
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 721
<b>Hobi</b> Hobi : gjume
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : tirane
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 21/10/2010

Ja burrat më të dëshiruar nga femërat Empty Re: Ja burrat më të dëshiruar nga femërat

Sat 6 Nov 2010 - 1:04
kush jane femerat


femrat


ore po ky clooney si me xhentili,i deshiruar qenka ky Very Happy
Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi