Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Calypso
Calypso
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 36630
<b>Hobi</b> Hobi : shkrimi
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : ne hapat e jetes
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 21/05/2011

Vajza Bond: Mashkulli ideal? S’ka nevojë për paraqitje!  Empty Vajza Bond: Mashkulli ideal? S’ka nevojë për paraqitje!

Thu 1 Nov 2012 - 8:37
Vajza Bond: Mashkulli ideal? S’ka nevojë për paraqitje!  Bond1
Vajza Bond: Mashkulli ideal? S’ka nevojë për paraqitje!  Bond2
Vajza Bond: Mashkulli ideal? S’ka nevojë për paraqitje!  Bond4

Ajo është vajza Bond për të cilën flasin të gjithë, ndaj dhe ylli i “Skyfall”, Berenice Marlohe, ka treguar pikërisht atë, për të cilën ka rënë në sy te prodhuesit.

Duke pozuar për një set fotografish të nxehta për revistën FHM, aktorja franceze dukej si mishërim i vajzës Bond, teksa mbante veshur të brendshme dantelle.

Ajo mund të jetë një nga femrat më të bukura në planet, por Berenice tha për revistën në fjalë se mashkulli i saj ideal nuk duhet të jetë medoemos i pashëm, për të rënë në sytë e saj.
“Nuk është e thënë të jetë simpatik. Nëse ai nuk ka asgjë për të thënë, ose nuk është zbavitës, apo nëse nuk shfaq diçka në sytë e tij, atëherë ai nuk është tërheqës.Karizma dhe sensi i humorit janë ato që mund t’i japin përparësi atij, për të më bërë të them “wow”, më kuptoni besoj”, tha ajo.
Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi