Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Calypso
Calypso
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 36630
<b>Hobi</b> Hobi : shkrimi
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : ne hapat e jetes
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 21/05/2011

Elton John dhe partneri i tij do të bëhen më fëmijë Empty Elton John dhe partneri i tij do të bëhen më fëmijë

Sat 10 Nov 2012 - 11:32
Elton John dhe partneri i tij do të bëhen më fëmijë Article-0-0E8FA20900000578-

Elton John dhe partneri i tij do të bëhen më fëmijë Article-2230819-12BE169D000005DC-484_634x463

Në Krishtlindjet e vitit 2010, Sir Elton John dhe partneri i tij njoftuan ardhjen në jetë të fëmijës së tyre Zachary. Tani ata do të bëhen prindër për herë të dytë, raporton "The Sun".

Kjo media sqaron se çifti i shoëbiz në fillim të vitit të ardhshëm do të bëhet me fëmijën e dytë. Ashtu sikurse edhe herën e parë një grua po mban fëmijën e ciftit në barkun e saj.

"Elton dhe David janë në qiellin e shtatë. Ata e duan gruan që po mban fëmijën e tyre si një motër dhe janë shumë borxhlinj për këtë që ajo po bën për ta. Sigurisht që ajo është shpërblyer mirë financiarisht. Identiteti i saj nuk do të mësohet kurrë", thotë një burim për "The Sun".
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

Elton John dhe partneri i tij do të bëhen më fëmijë Empty Elton John është duke pritur fëmijën e dytë

Mon 12 Nov 2012 - 2:09
Elton John dhe partneri i tij do të bëhen më fëmijë Elton%20xhonElton John dhe partneri i tij do të bëhen prindër për herë të dytë. The Sun jep lajmin se në fillim të vitit të ardhshëm çifti do të bëhet me fëmijën e dytë. Do të jetë një grua ajo që do të mbaj në barkun e saj për 9 muaj, fëmijën deri sa të vij data e lindjes, ashtu sikurse ndodhi me fëmijën e parë të partnerëve.

"Elton dhe David janë në qiellin e shtatë. Ata e duan gruan që po mban fëmijën e tyre si një motër dhe janë shumë borxhlinj për këtë që ajo po bën për ta. Sigurisht që ajo është shpërblyer mirë financiarisht. Identiteti i saj nuk do të mësohet kurrë", thot The Sun

Elton, 65 vjeç, dhe Davidi, 50 vjeç janë martuar në vitin 2005. Këngëtari i famshëm, ka folur haptas për dëshirën e tij, që djalit të parë të tij ti japi një vëlla.

"Ne patjetër do të kemi një tjetër fëmijë. Unë nuk dua kurrsesi që fëmija im të jetë i vetëm” është shprehur Elton në gusht të këtij viti.

\Shekulli Online\E.Sh\
Calypso
Calypso
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 36630
<b>Hobi</b> Hobi : shkrimi
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : ne hapat e jetes
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 21/05/2011

Elton John dhe partneri i tij do të bëhen më fëmijë Empty Re: Elton John dhe partneri i tij do të bëhen më fëmijë

Mon 12 Nov 2012 - 8:22
"Elton John është duke pritur fëmijën e dytë"
me
"Elton John dhe partneri i tij do të bëhen më fëmijë"

temat u bashkun
Sponsored content

Elton John dhe partneri i tij do të bëhen më fëmijë Empty Re: Elton John dhe partneri i tij do të bëhen më fëmijë

Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi