Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Calypso
Calypso
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 36630
<b>Hobi</b> Hobi : shkrimi
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : ne hapat e jetes
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 21/05/2011

default Fitojnë Kukësi e Laçi, tashmë në vendet 2 dhe 3

prej Thu 15 Nov 2012 - 10:07
Fitojnë Kukësi e Laçi, tashmë në vendet 2 dhe 3 Kukesi-Besa

Kukësi mundi 3-0 Besën dhe ngjitet në vendin e dytë, 3 pikë më pak se Skënderbeu kryesues, që më 21 nëntor do të luajë ndeshjen e prapambetur me Flamurtarin.

Kuksianët kanë zhbllokuar rezultatin në pjesën e dytë të ndeshjes, ku dhe shënuan 3 gola me anë të Biskup, Popoviç dhe Prognin. Ndërkohë, në ndeshjen tjetër, Laçi ka fituar duelin e golave me Tomorin, duke mundur këta të fundit me rezultatin 4-3.

Kjo fitore e laçianëve i ngjit ata në vendin e 3-të me 17 pikë, ndërsa beratasit, të cilët nuk kanë asnjë fitore deri tani, mbeten në fund të klasifikimit, me vetëm 4 pikë.
*Gabojme gjithmone . Gabojme nga inati . Gabojme per te mesuar . Mesojme qe te mos perserisim kurre disa gabi me!!!
*E αdmiroj zemren time,shume here eshte plαgosur ngα dαshuria dhe miqesiα,por prαpe kα forcen te rrαhe fort!!!
*Ajo qe te tjert menojne per ty, nuk te perket!!!
*Mos krahaso jeten tane me te tjerve, sepse nuk e ke iden se si asht udhetimi tyne!!!
*Buzeqesh, sepse nuk i ke te tana hallet e botes mbi veten tane!!!

Fitojnë Kukësi e Laçi, tashmë në vendet 2 dhe 3 N
Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi