Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Njera Si Asnjera
Njera Si Asnjera
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
 <b>Mosha</b> Mosha : 32
<b>Postime</b> Postime : 30454
<b>Hobi</b> Hobi : Te realizoj enderrat e mija
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Ne Gjakun e zemres te Mamit
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 30/01/2012

Elvana Gjata si “myslimane” në klipin e saj të ri Empty Elvana Gjata me shami në klipin e saj të ri

Sat 17 Nov 2012 - 11:16
Elvana Gjata si “myslimane” në klipin e saj të ri 60477
TIRANË- Elvana Gjata do të jetë shumë shpejt në tregun muzikor me një këngë të re, xhirimet për videoklipin e së cilës kanë nisur tashmë, shkruan gazeta Panorama.

Por ajo që të bie në sy është një foto e shkëputur nga xhorimet e videos, ku Elvana shfaqet e mbuluar me shami.

Për të mësuar më shumë rreth këngës që do mbajë titullin “Beso”, duhet të presim që ta shohim atë.

Vetëm disa kohë më parë Elvana erdhi me një këngë në kuadër të 100 vjetorit të shpalljes së Pavarësisë, “Gjaku im”.
(ma.ar/BalkanWeb)
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

Elvana Gjata si “myslimane” në klipin e saj të ri Empty Elvana Gjata si “myslimane” në klipin e saj të ri

Sun 18 Nov 2012 - 15:37
Elvana Gjata si “myslimane” në klipin e saj të ri Elvana1-300x300Këngëtarja e njohur Elvana Gjata është duke përgatitur videoklipin e saj më të ri. Thuhet se kënga ” Beso” do të bëhet hiti i këtij dimri dhe xhirimet e klipit janë duke përfundur.
Por, para pak ditësh Elvana ka postuar një fotografi në faqen e saj të Facebook-t, ku shkruan: “Shkëputur nga xhirimet e klipit më të ri “.
Në foto këngëtarja ka dalë e mbuluar me shami, ku i duken vetëm sytë. Por ajo që të habit është se Gjata është e besimit katolik dhe në çdo moment nuk e heq kryqin nga qafa.
Dhe kjo fotografi na ngjall të gjithve kureshtje se çfarë mesazhi do të sjelli Elvana këtë herë? Nuk na ngelet gjë tjetër veçse të presim klipin…/alb-observer.com/
Calypso
Calypso
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 36630
<b>Hobi</b> Hobi : shkrimi
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : ne hapat e jetes
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 21/05/2011

Elvana Gjata si “myslimane” në klipin e saj të ri Empty Re: Elvana Gjata si “myslimane” në klipin e saj të ri

Mon 19 Nov 2012 - 10:33
"Elvana Gjata me shami në klipin e saj të ri"
me
"Elvana Gjata si “myslimane” në klipin e saj të ri"

temat u bashkun
Sponsored content

Elvana Gjata si “myslimane” në klipin e saj të ri Empty Re: Elvana Gjata si “myslimane” në klipin e saj të ri

Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi