Shko poshtë
Shqiptare
Shqiptare
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 4177
<b>Hobi</b> Hobi : shqiptaria
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Shqiperi
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 24/07/2011

default “Ngjyra e kuqe” me një klip pasionant (video)

prej Sun 25 Nov 2012 - 19:02
“Ngjyra e kuqe shumë i ngjanë” tashmë do të jetë prezente për publikun në edhe me një videoklip.
Pak kohë më parë Met Alshiqi ish-banorë i “Big Brother” ka postuar në profilin e tij në Facebook klipin e ri të kësaj kënge.
“Ngjyra e kuqe” me një klip pasionant (video) Floriani-300x158
Meti është protagonist i këtij vdeoklipi së bashku me figurantë të tjerë. Adrian Gaxha dhe Floriani shfaqen klip të dashuruar pas një bruneje që mbanë të veshur taka të kuqe, në këtë mënyrë dashuria mes tyre është universale. /alb-observer.com/Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi