Shko poshtë
Calypso
Calypso
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 36630
<b>Hobi</b> Hobi : shkrimi
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : ne hapat e jetes
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 21/05/2011

default Oops, thyhet rekordi i Justin Bieber ne Youtube, ai eshte…

prej Tue 27 Nov 2012 - 15:52
Oops, thyhet rekordi i Justin Bieber ne Youtube, ai eshte…   76153_536187429726016_1003447756_n

Sot, video "Gangam Style", hit i reperit koreano-jugor PSY, eshte bere filmimi me i klikuar ne historine e Youtube, me 805.055.375 klikime ne vetem pak muaj publikim ne faqen e famshme te videove.
Kenga e superdegjuar dhe kercyer ne rang planetar, ka zbritur nga froni klipin "Baby" te idhullit te adoleshenteve Justin Bieber, i cili kishte prekur 803 milione klikime. Sic ka shpjeguar vete kengetari PSY (Park Jae-Sang), Gangam eshte nje nga lagjet me "shik" te Seuluit, aq sa mund te barazohet me Beverly Hills ne SHBA.


*Gabojme gjithmone . Gabojme nga inati . Gabojme per te mesuar . Mesojme qe te mos perserisim kurre disa gabi me!!!
*E αdmiroj zemren time,shume here eshte plαgosur ngα dαshuria dhe miqesiα,por prαpe kα forcen te rrαhe fort!!!
*Ajo qe te tjert menojne per ty, nuk te perket!!!
*Mos krahaso jeten tane me te tjerve, sepse nuk e ke iden se si asht udhetimi tyne!!!
*Buzeqesh, sepse nuk i ke te tana hallet e botes mbi veten tane!!!

Oops, thyhet rekordi i Justin Bieber ne Youtube, ai eshte…   N
Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi