Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Njera Si Asnjera
Njera Si Asnjera
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
 <b>Mosha</b> Mosha : 29
<b>Postime</b> Postime : 30454
<b>Hobi</b> Hobi : Te realizoj enderrat e mija
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Ne Gjakun e zemres te Mamit
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 30/01/2012

default Ku e keni njohur personin e zemeres?

prej Tue 27 Nov 2012 - 23:37
1-shkusi
2-shkoll
3-miqesi
4-kafe
5-disko
6-fb
7-tel
8-udhetim
9-plazh
10-pune
Diku tjeter


★ ✿⊱╮ ★ ★ ✿⊱╮ ★Ne jete mos i beso askujt .. sepse dhe trendafili i bardhe .. hijen e ka te zeze★ ✿⊱╮ ★ ★ ✿⊱╮ ★

Une nuk jam nje stop gjate rruges. Une jam destinacioni.
Isida
Isida
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Australia
<b>Postime</b> Postime : 8887
<b>Hobi</b> Hobi : Të dëgjoj shumë,të flas pak
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Ku je t'i edhe unë
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 28/04/2011

default Re: Ku e keni njohur personin e zemeres?

prej Wed 5 Dec 2012 - 14:43
Ne nje forum Ku e keni njohur personin e zemeres? 4053947266
https://www.youtube.com/watch?v=VMuGLSnivUg&feature=youtu.be
Valbona
Valbona
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 10075
<b>Hobi</b> Hobi : muzika, piktura, poezia.........
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Ne mes tingujve .....
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 08/07/2012

default Re: Ku e keni njohur personin e zemeres?

prej Wed 5 Dec 2012 - 14:44
Miqesi qe te vegjel...... krt


Arti nuk mësohet, se në art nuk ka mësues.
Fantazia e artistit është realitet më i bukur se realiteti i rëndomtë.
Te puthësh në errësirë, të flesh në diell,të hash në qetësi,ja tri budallallëqe.

Life is to short so....KISS slowly,LAUGH insanely,LOVE truly and FORGIVE quickly...
Love doesn't need to be perfect...It just need to be true...
Happiness is a journey...not a destination....
I love it when you hug me ...It's the best feeling in the world..
Hearts will never be practical until they are made unbreakable...
Anonymous
Vizitor
Vizitor

default Re: Ku e keni njohur personin e zemeres?

prej Wed 5 Dec 2012 - 14:52
Ne Endrrat e mia.
Isida
Isida
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Australia
<b>Postime</b> Postime : 8887
<b>Hobi</b> Hobi : Të dëgjoj shumë,të flas pak
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Ku je t'i edhe unë
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 28/04/2011

default Re: Ku e keni njohur personin e zemeres?

prej Wed 5 Dec 2012 - 14:55
Alena shkruajti:Ne nje forum Ku e keni njohur personin e zemeres? 4053947266
https://www.youtube.com/watch?v=VMuGLSnivUg&feature=youtu.be
Njera Si Asnjera
Njera Si Asnjera
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
 <b>Mosha</b> Mosha : 29
<b>Postime</b> Postime : 30454
<b>Hobi</b> Hobi : Te realizoj enderrat e mija
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Ne Gjakun e zemres te Mamit
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 30/01/2012

default Re: Ku e keni njohur personin e zemeres?

prej Wed 5 Dec 2012 - 18:31
Ne nje forum


★ ✿⊱╮ ★ ★ ✿⊱╮ ★Ne jete mos i beso askujt .. sepse dhe trendafili i bardhe .. hijen e ka te zeze★ ✿⊱╮ ★ ★ ✿⊱╮ ★

Une nuk jam nje stop gjate rruges. Une jam destinacioni.
Isida
Isida
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Australia
<b>Postime</b> Postime : 8887
<b>Hobi</b> Hobi : Të dëgjoj shumë,të flas pak
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Ku je t'i edhe unë
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 28/04/2011

default Re: Ku e keni njohur personin e zemeres?

prej Thu 6 Dec 2012 - 0:58
Forum
https://www.youtube.com/watch?v=VMuGLSnivUg&feature=youtu.be
Nitta
Nitta
Komplet
Komplet
<b>Shteti</b> Shteti : Kosova
<b>Postime</b> Postime : 3811
<b>Hobi</b> Hobi : Pushimet
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Te Motra ime Essi
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 28/07/2011

default Re: Ku e keni njohur personin e zemeres?

prej Wed 20 Feb 2013 - 10:54
Ne vendin tim te punes


- Nuk kam Kohë për të Urryer ata që më Urrejnë sepse jam Shumë e Zënë duke Dashur Ata që më Duan, Duke Folur me Ata që më Kuptojnë dhe duke Luftuar për Ata që me të Vërtetë Kujdesen për
Mua..
- Jeta është Shumë e Shkurtër për t`u Harxhuar me Njerëz Bosh...
Mirsa
Mirsa
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
 <b>Mosha</b> Mosha : 28
<b>Postime</b> Postime : 137
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 03/07/2013

default Re: Ku e keni njohur personin e zemeres?

prej Tue 11 Mar 2014 - 12:50
Ne pune.
Marin
Marin
WebMaster
WebMaster
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Australia
 <b>Mosha</b> Mosha : 80
<b>Postime</b> Postime : 23043
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : diku neper bote
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 24/01/2010

default Re: Ku e keni njohur personin e zemeres?

prej Tue 11 Mar 2014 - 14:00
ne nje udhetim


MENYRA ME E MIRE PER TE MOS U ZHGENJYER ESHTE TE MOS PRESESH ASGJE NGA ASKUSH
Anonymous
Vizitor
Vizitor

default Re: Ku e keni njohur personin e zemeres?

prej Tue 11 Mar 2014 - 22:36
Ne endrra dhe ne Realitet   Very Happy
Albo
Albo
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 4141
<b>Hobi</b> Hobi : bisede
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : alb
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 20/11/2010

default Re: Ku e keni njohur personin e zemeres?

prej Tue 11 Mar 2014 - 22:39
I kam pas njoft neper forume Ku e keni njohur personin e zemeres? 1540093706 

Eh kur ijshem djal i ri Ku e keni njohur personin e zemeres? 2178555173
Hotlani
Hotlani
V.I.P Forumi
V.I.P  Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Ilirida
<b>Postime</b> Postime : 1151
<b>Hobi</b> Hobi : lexim dhe shkrim i poezive
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Në hapsirën shqiptare
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 14/11/2012
http://www.engjujtshqiptare.com

default Re: Ku e keni njohur personin e zemeres?

prej Tue 11 Mar 2014 - 23:32
Rastësisht.


FEMIJA RRITET DUKE FJETUR ,POR NESE NJI POPULL FLEN AI VDES. ISMAIL QEMALI
Tironci
Tironci
Administrator
Administrator
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 15973
<b>Hobi</b> Hobi : te qeroj oriz me doreza boksi
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : New York U.S.A
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 12/10/2011

default Re: Ku e keni njohur personin e zemeres?

prej Wed 12 Mar 2014 - 9:18
Ke depot e 1997
ShtriGa
ShtriGa
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 25
<b>Postime</b> Postime : 220
<b>Hobi</b> Hobi : Poezia
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Burrel
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 03/01/2014

default Re: Ku e keni njohur personin e zemeres?

prej Mon 17 Mar 2014 - 10:01
qe tvogel e kam njoft


Ku e keni njohur personin e zemeres? Animation1-1
Dasa
Dasa
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Kosova
<b>Postime</b> Postime : 3512
<b>Hobi</b> Hobi : Me flejt
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Ne Tok te Zotit
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 27/04/2012

default Re: Ku e keni njohur personin e zemeres?

prej Mon 17 Mar 2014 - 11:41
2-shkoll


Ne Fakulltet Very Happy 


Kurrë mos e ngatërro personalitetin tim me sjelljen time, sepse personaliteti është i imi ... kurse sjellja ime, mvaret shumë edhe prej teje!

'' Kush jane njerezit qe mundohen te me gjykojne mua dhe jeten time??
Une e di qe nuk jam perfekt dhe nuk pretendoj qe te jem i tille , por para se te me drejtoni gishtin e gjykoni mundohuni te shifni duart tuaja nese jan te pastra.
...
Anonymous
Vizitor
Vizitor

default Re: Ku e keni njohur personin e zemeres?

prej Thu 19 Jun 2014 - 23:05
Ne nje ishull..
Dasa
Dasa
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Kosova
<b>Postime</b> Postime : 3512
<b>Hobi</b> Hobi : Me flejt
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Ne Tok te Zotit
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 27/04/2012

default Re: Ku e keni njohur personin e zemeres?

prej Mon 23 Jun 2014 - 21:31
2-shkoll===========Fakultet Very Happy 


Kurrë mos e ngatërro personalitetin tim me sjelljen time, sepse personaliteti është i imi ... kurse sjellja ime, mvaret shumë edhe prej teje!

'' Kush jane njerezit qe mundohen te me gjykojne mua dhe jeten time??
Une e di qe nuk jam perfekt dhe nuk pretendoj qe te jem i tille , por para se te me drejtoni gishtin e gjykoni mundohuni te shifni duart tuaja nese jan te pastra.
...
ana anu
ana anu
Anetari ri
Anetari ri
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 27
<b>Postime</b> Postime : 14
<b>Hobi</b> Hobi : football
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : tirane
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 28/07/2014

default Re: Ku e keni njohur personin e zemeres?

prej Mon 28 Jul 2014 - 21:10
rastesisht ne fb


I just wanna say to u 3 words 8 letters : I LOVE YOU <3 Very Happy
My Love
My Love
n'Progres
n'Progres
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
 <b>Mosha</b> Mosha : 29
<b>Postime</b> Postime : 75
<b>Hobi</b> Hobi : Une mbart nje bishe, nje engjell dhe nje te cmendur brenda vetes.
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : N'parajs.
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 26/02/2015

default Re: Ku e keni njohur personin e zemeres?

prej Wed 8 Apr 2015 - 20:45
Tek shpia ime   kyyyy


Nuk lejoj askend te kaloje nga truri im dhe te lere aty gjurmet e kembeve te tij te pista.
Lulebora
Lulebora
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 39
<b>Postime</b> Postime : 6746
<b>Hobi</b> Hobi : Mendjen ne mendje e Zemren ne zemer!
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : IN THE LAND OF EAGLES...
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 17/12/2012

default Re: Ku e keni njohur personin e zemeres?

prej Sat 11 Apr 2015 - 5:24
Ne salon bukurie


I AM QUEEN OF MY KINGDOM!
Ku e keni njohur personin e zemeres? Bar_glitter_crown_bar
Lulebora
Lulebora
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 39
<b>Postime</b> Postime : 6746
<b>Hobi</b> Hobi : Mendjen ne mendje e Zemren ne zemer!
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : IN THE LAND OF EAGLES...
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 17/12/2012

default Re: Ku e keni njohur personin e zemeres?

prej Mon 4 Apr 2016 - 6:16
Ne pune.


I AM QUEEN OF MY KINGDOM!
Ku e keni njohur personin e zemeres? Bar_glitter_crown_bar
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Re: Ku e keni njohur personin e zemeres?

prej Tue 19 Apr 2016 - 10:10
Albo shkruajti:I kam pas njoft neper forume Ku e keni njohur personin e zemeres? 1540093706 

Eh kur ijshem djal i ri Ku e keni njohur personin e zemeres? 2178555173

Kur ishe i ri ti nuk ka pas internet jo me forume kkk grrrr


Ku e keni njohur personin e zemeres? Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Kushtrimi4
Kushtrimi4
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 19845
<b>Hobi</b> Hobi : fudball
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : linc ne austri
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 15/01/2011

default Re: Ku e keni njohur personin e zemeres?

prej Wed 20 Apr 2016 - 20:42
Ne avionAlbo
Albo
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 4141
<b>Hobi</b> Hobi : bisede
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : alb
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 20/11/2010

default Re: Ku e keni njohur personin e zemeres?

prej Mon 30 May 2016 - 14:46
Kushtrimi4 shkruajti:Ne  avion
Ke pas ndonje mushke atij katundi?? grrrr grrrr
Albo
Albo
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 4141
<b>Hobi</b> Hobi : bisede
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : alb
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 20/11/2010

default Re: Ku e keni njohur personin e zemeres?

prej Mon 30 May 2016 - 14:47
AnGeLiC shkruajti:
Albo shkruajti:I kam pas njoft neper forume Ku e keni njohur personin e zemeres? 1540093706 

Eh kur ijshem djal i ri Ku e keni njohur personin e zemeres? 2178555173

Kur ishe i ri ti nuk ka pas internet  jo me forume kkk  grrrr


I ri jam akoma!

C'po ben ti njehere?
Gjete ndonje ditshuar? kyyyy kyyyy
Tironci
Tironci
Administrator
Administrator
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 15973
<b>Hobi</b> Hobi : te qeroj oriz me doreza boksi
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : New York U.S.A
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 12/10/2011

default Re: Ku e keni njohur personin e zemeres?

prej Tue 31 May 2016 - 6:15
Ke ferrat.
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Re: Ku e keni njohur personin e zemeres?

prej Sat 4 Jun 2016 - 10:24
Albo shkruajti:
AnGeLiC shkruajti:
Albo shkruajti:I kam pas njoft neper forume Ku e keni njohur personin e zemeres? 1540093706 

Eh kur ijshem djal i ri Ku e keni njohur personin e zemeres? 2178555173

Kur ishe i ri ti nuk ka pas internet  jo me forume kkk  grrrr


I ri jam akoma!

C'po ben ti njehere?
Gjete ndonje ditshuar? kyyyy kyyyy

Ja ashtu verdalle,ne kerkim te princit te kalter akoma! kyyyy

Andej nga Arabia thone se i veshin nuset me flori edhe i mbajne mire,c'thoni ta vesh ferexhe-ne apo burken Ku e keni njohur personin e zemeres? 2585209286  se mbeta n'dere! Ku e keni njohur personin e zemeres? 586704952


Ku e keni njohur personin e zemeres? Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Albo
Albo
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 4141
<b>Hobi</b> Hobi : bisede
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : alb
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 20/11/2010

default Re: Ku e keni njohur personin e zemeres?

prej Sat 4 Jun 2016 - 10:35
AnGeLiC shkruajti:
Albo shkruajti:
AnGeLiC shkruajti:
Albo shkruajti:I kam pas njoft neper forume Ku e keni njohur personin e zemeres? 1540093706 

Eh kur ijshem djal i ri Ku e keni njohur personin e zemeres? 2178555173

Kur ishe i ri ti nuk ka pas internet  jo me forume kkk  grrrr


I ri jam akoma!

C'po ben ti njehere?
Gjete ndonje ditshuar? kyyyy kyyyy

Ja ashtu verdalle,ne kerkim te princit te kalter akoma! kyyyy

Andej nga Arabia thone se i veshin nuset me flori edhe i mbajne mire,c'thoni ta vesh ferexhe-ne apo burken Ku e keni njohur personin e zemeres? 2585209286  se mbeta n'dere! Ku e keni njohur personin e zemeres? 586704952
Kush i ha ato teka??Nuk le njeri dhurata si ti te shkojne kot.

Ahhhh ci kam bere kesaj koke  kyyyy kyyyy kyyyy
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Re: Ku e keni njohur personin e zemeres?

prej Sat 4 Jun 2016 - 11:02
Perplase per muri tash se iku gushti me vapen... looool

Koka ben ,koka peson kyyyy

Tani e te duash sdua une... Very Happy


Ku e keni njohur personin e zemeres? Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Albo
Albo
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 4141
<b>Hobi</b> Hobi : bisede
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : alb
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 20/11/2010

default Re: Ku e keni njohur personin e zemeres?

prej Sat 4 Jun 2016 - 11:17
AnGeLiC shkruajti:Perplase per muri tash se iku gushti me vapen... looool

Koka ben ,koka peson  kyyyy

Tani e te duash sdua une... Very Happy
Ke njohur ndonje sheik admin? kyyyy

Na jep e nje shans ti hedhim pertoke c'kemi e ku kemi Very Happy
Tironci
Tironci
Administrator
Administrator
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 15973
<b>Hobi</b> Hobi : te qeroj oriz me doreza boksi
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : New York U.S.A
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 12/10/2011

default Re: Ku e keni njohur personin e zemeres?

prej Mon 6 Jun 2016 - 3:46
Cngelem ne dere ne .
Pppfff qe sna merr njeri....
Luan_Valikardi
Luan_Valikardi
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 35
<b>Postime</b> Postime : 21429
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 28/08/2010

default Re: Ku e keni njohur personin e zemeres?

prej Fri 14 Aug 2020 - 5:40
...ne forum...


Ku e keni njohur personin e zemeres? 6ds9w0
Sponsored content

default Re: Ku e keni njohur personin e zemeres?

Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi