Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Calypso
Calypso
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 36630
<b>Hobi</b> Hobi : shkrimi
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : ne hapat e jetes
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 21/05/2011

Arrestohet Gerard Depardieu Empty Arrestohet Gerard Depardieu

Sat 1 Dec 2012 - 11:06
Arrestohet Gerard Depardieu Depardieu-Gerard

Gerard Depardieu është arrestuar në gjendje të dehur, teksa drejtonte motorin e tij. Sipas policisë franceze, aktori 63-vjeçar është shoqëruar në një stacion policie në Paris dhe është ndaluar me akuzën e drejtimit të automjeteve në gjendje të dehur.

Aktori, që ka recituar në mbi 150 filma, është shoqëruar në polici pasi është rrëzuar me motorr në veri-lindje të Parisit.

Aksidenti i djeshëm hyn në listën e gjatë të incidenteve që ka shkaktuar Depardieu. Pak kohë më parë ai u akuzua se kishte urinuar në korridorin e një avioni, pak përpara se të nisej nga Parisi për në Dublin, e më pas është zbritur nga forcat e sigurisë.

Në vitin 1998 është aksidentuar me motorr dhe pas testit të alkoolit ka rezultuar se kishte alkooli në gjakun e tij ndodhej në një nivel 5 herë më të lartë se norma e lejuar. Depardieu ka arritur të përballojë një defekt në shqiptim dhe një fëmijëri të vështirë dhe sot është një nga aktorët më të njohur dhe popullor të kinemasë franceze.

Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi