Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Karamelica
Karamelica
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 3517
<b>Hobi</b> Hobi : Noti!
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Ne hene me yjet !!
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 12/11/2010

Ryan Reynolds mashkulli më seksi i vitit Empty Ryan Reynolds mashkulli më seksi i vitit

Fri 19 Nov 2010 - 15:01
Ryan Reynolds shpallet mashkulli më seksi për vitin 2010. Titulli i është dhënë nga revista People, ndërsa një vit më parë me këtë titull u nderua një tjetër aktor, Jonny Depp Ylli i filmit “Proposal” la mbrapa dy konkurrentë të fortë sic janë aktori Jon Hamm në “Mad Men”, dhe Kellan Lutz në “Tëilight”, të cilët u renditën në vendin e dytë dhe të tretë, respektivisht. Në 10-tëshen më të mirë u përfshi edhe reperi Drake, aktori i “Glee”, Matthew Morrison, si dhe këngëtari dhe aktori Justin Timberlake. Reynolds ia ka dedikuar këtë titull familjes dhe gruas së tij Scarlett Johansson, edhe ajo e shpallur ‘Bukuroshja e vitit’ nga revista GQ.
Johnny Depp, i cili në vitin 2009 e fitoi për të dytën herë këtë titull, nuk u përfshi në 10-tëshen më të mirë, edhe pse lexuesit e People.com e votuan atë si ‘Mashkulli më seksi i të gjitha kohërave’.
Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi