Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Calypso
Calypso
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 36630
<b>Hobi</b> Hobi : shkrimi
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : ne hapat e jetes
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 21/05/2011

Swift: Nuk di të mbaj lidhje të gjata Empty Swift: Nuk di të mbaj lidhje të gjata

Fri 7 Dec 2012 - 21:40
Swift: Nuk di të mbaj lidhje të gjata Taylor

Këngëtarja e muzikës kauntri, Taylor Swift, tregoi në një intervistë për revistën “Cosmopolitan” se një prej problemeve të saj më të mëdha është paaftësia për të mbajtur një lidhje të gjatë.

E lidhur me këngëtarin britanik Harry Styles, 22-vjeçarja deklaroi: “Nuk kam asnjë preferencë mbi gjatësinë, pamjen, moshën, zgjedhjet e karrierës dhe të tjera si këto. Për mua nuk ka rëndësi. Kryesorja tek një mashkull është karakteri. Sa për moshën, lidhjet e mia tregojnë se kam pasur nga të gjitha”.

Ndërsa pranoi se një prej defekteve të saj më të mëdha është paqëndrueshmëia në raportin në çift, Swift u tregua e sinqertë për tërheqjen e saj ndaj të ashtuquajturve “bad boys”. ”Kam bërë disa herë këtë gabim, por është vërtetë e vështirë t’i rezistosh tundimit për të vendosur veten në një situatë të rrezikshme dhe të mbushur me emocione, pavarësisht dijenisë se mund të lëndohesh. Është e bukur që ndonjëherë t’i besosh vetëm instikteve të tua”, tha e reja.

Swift: Nuk di të mbaj lidhje të gjata Taylor1
Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi