Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Shqiptare
Shqiptare
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 4177
<b>Hobi</b> Hobi : shqiptaria
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Shqiperi
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 24/07/2011

default Dmitry Medvedev, “Kam dosje me dokumente top-sekret për UFO-t”

prej Sun 9 Dec 2012 - 1:17

Ka shokuar mbarë opinion botorë deklarata e “paqëllimtë” e kryeministrit dhe ish-presidenti Rusë Dmitry Medvedev, se ai di shumë mirë se ku jetojnë Jashtëtokësorët në Rusi!
Medvedev e ka bërë këtë zbulim në kanalin televiziv rusë, teksa po bisedonte me gazetarin e televizionit në fund të emiikosnit dhe me mendimin se kamerat dhe mikrofonat ishin mbyllur. Medvedev pohon se çdo president i vendit, kur merr këtë post, merr gjithashtu dhe valixhen me kodet bërthamore, si dhe një dosje top-secret të shërbimeve sekrete të vendit, në të cilën raportohen vendndodhjet e Jashtëtokësorëve në rusi dhe aktiviteti i tyre në këtë territor!”


Madje, Medvedev, shkon dhe më tej duke i thënë gazetarit: “Nuk mund të zbuloj numrin e saktë të jashtëtokësorëve, pasi do të shkaktoj panik”. Gjithashtu kryeministri rus këshillon të shikojmë filmin M.I.B (Meshkujt në të Zeza), sepse ky film jep disa detaje dhe versione të vërteta se çfarë bëjnë në realitet këto shërbime sekrete, të cilat janë përgjegjëse për “lëvizjet e jashtëtokësorëve në territorin e Rusisë!”.

Ndiqni në vijim videon e “fshehtë” të Dimitry Medvedev:
avatar
i panjohur
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 19172
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : ne krahet e saj
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 21/02/2012

default Re: Dmitry Medvedev, “Kam dosje me dokumente top-sekret për UFO-t”

prej Sun 9 Dec 2012 - 1:44
Kjo perforcon ate qe ka shkruar David Icke tek libri ''Sekreti me i madh"
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Re: Dmitry Medvedev, “Kam dosje me dokumente top-sekret për UFO-t”

prej Sun 9 Dec 2012 - 2:01
Medvedev: Alienët janë mes nesh

“Alienët janë mes nesh, por unë nuk mund t’u them numrin e tyre sepse do të ngjallte panik tek njerëzit”.

Këtu ishin fjalët e as më pak e as më shumë të vetë ish-presidentit, tashmë kryeministër i Rusisë, Dmitri Medvedev, lëshuar pa dijeninë që ende po regjistrohej pas përfundimit të një emisioni në një televizion rus ku ishte i ftuar.

“Po ua them për herë të parë dhe të fundit, në valixhen me kodet e bombave bërthamore, presidenti ka një dosje me informacion të detajuar lidhur me alienët që kanë vizituar planetin tonë dhe bashkë me të është edhe një dosje tjetër e klasifikuar e shërbimeve sekrete me informacione të detajuar për prezencën e jashtëtokësorëve në territorin tonë”, deklaroi Medvedev duke sqaruar më pas se kodet e armëve bërthamore bashkë me dy dosjet “top secret” kalohen nga njëri president tek tjetri.

Medvedev nuk ndal me kaq dhe vazhdon shakanë e tij.

“Është një film i famshëm, ‘Men in Black’ ku mund të gjeni informacione më të detajuara për këtë çështje, unë s’mund t’u them asgjë më shumë”, tha kryeministri rus, që më herët foli edhe për Babagjyshin e Vitit të Ri.

“Unë besoj tek ai dhe nuk futem tek ata tipa që u them fëmijëve që Babagjyshi s’ështe i vërtetë”.


Dmitry Medvedev, “Kam dosje me dokumente top-sekret për UFO-t” Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Sponsored content

default Re: Dmitry Medvedev, “Kam dosje me dokumente top-sekret për UFO-t”

Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi