Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
FALKO
FALKO
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 3576
<b>Hobi</b> Hobi : Makinat
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Tirane
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 09/10/2012
http://WwW.EngjujtShqiptare.com

default Takohen dy kukullat e gjalla Barbie

prej Fri 14 Dec 2012 - 14:53
ANGLI- Takohen dy kukullat e gjalla ‘Barbie’. Modelja ukrainase Valeria Lukyanova është takuar me Olga 'Dominica' Oleynik e cila duket si motra e saj binjake. Të dyja vajzat i janë nënshtruar operacioneve të ndryshme kirurgjikale për të marrë formën e kukullave Barbie, ndërsa ngjajshmëria mes tyre është mëse e dukshme.
Takohen dy kukullat e gjalla Barbie 24nmiyr
Valeria Lukyanova u bë e famshme në internet pasi publikoi fotot e saj on line, ndërsa e njëjta gjë ka ndodhur edhe me Olgën 24-vjecare.

Vajzat janë shprehur se ato ishin kurjoze për të parë njëjra-tjetrën gjithashtu për të shkëmbyer eksperiencën e shndërrimit në kukull.

“Ishim kurioze të njihnim njëra tjetrën për ngjashmërinë që kemi. Për një kohë të gjatë kemi mbajtur të njëjtin model flokësh, të njëjtin tualet, mdje edhe rroba të ngjajshme”, ka deklaruar Lukyanova.

Tani që janë takuar dhe përqafuar, mund të thonë pa dyshimin më të vogël, “Jemi me të vërtetë motra, shpirtërore. Kemi të njëjtin vision dhe stil në jetë”.
/ma.arNjë shpirt i pastër shkëlqen edhe nën rroba të leckosura

Takohen dy kukullat e gjalla Barbie 1t7y1w
Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi