Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Shqiptare
Shqiptare
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 4177
<b>Hobi</b> Hobi : shqiptaria
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Shqiperi
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 24/07/2011

Shumica e femrave përdor flirtin për të fituar atë që e dëshirojnë Empty Shumica e femrave përdor flirtin për të fituar atë që e dëshirojnë

Mon 17 Dec 2012 - 12:56
Shumica e femrave përdor flirtin për të fituar atë që e dëshirojnë F.1217075648923_m2000 njerëz kishin marrë pjesë në studimin ku 39 menaxherë kishin punësuar kandidatet femra në bazë të bukurisë së tyre të jashtme, ndërsa që 30% e femrave kanë thënë se përdorin edhe ****in si “shpërblim” për një tretman më të mirë nga ana e partnerëve.
Më shumë se gjysma e femrave e pranojnë se flirtojnë me meshkujt "që të jenë me ta", ndërsa që një e pesta e femrave të anketuara e kanë pranuar se në vendin e punës e përdorin sharmin e punës. Kur në pyetje të jetë avancimi në punë, mbështetja në sharmë mundet të dërgojë lart, sugjeron një studim.

Më shumë se shumica e femrave britanike e pranojnë se flirtojnë me meshkujt për ta arritur atë që dëshirojnë, e çdo e pesta prej tyre e pranon se këtë e bën edhe në punë. 30% e femrave kanë thënë se përdorin edhe ****in si "shpërblim" për një tretman të mirë nga ana e partnerëve apo burrave të tyre.

Anketa në të vilën kishin marrë pjesë 2.000 njerëz ka zbuluar se 39 menaxherë e kishin pranuar se kishin punësuar kandidatet femra në bazë të bukurisë së tyre. Pothuajse gjysma e meshkujve e kishin pranuar se kishin lidhje me dikë që e kishin punësuar. Në pyetjen: "A do t'i jepnit më parë përparësi një shofereje të bukur?" - 42% e meshkujve janë përgjigjur me "po", në krahasim me 16% të femrave.
/Telegrafi
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

Shumica e femrave përdor flirtin për të fituar atë që e dëshirojnë Empty Re: Shumica e femrave përdor flirtin për të fituar atë që e dëshirojnë

Mon 17 Dec 2012 - 17:38
Flirtin,seksin edhe nazet zakonisht keto perdorim femrat per te marr ate qe duam
Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi