Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

Misteri i fotos së ndaluar të Lady Dianës, më në fund “sheh dritën e diellit” Empty Misteri i fotos së ndaluar të Lady Dianës, më në fund “sheh dritën e diellit”

Fri 4 Jan 2013 - 13:48
Misteri i fotos së ndaluar të Lady Dianës, më në fund “sheh dritën e diellit” Fotoja
Edhe pse tashmë kanë kaluar shumë kohë nga vdekja e Princeshës Diana, sërish ajo vazhdon të jetë epiqendër lajmesh sensacionale. Kështu, së fundmi ka ngjallur interes një foto e saj për të cilën janë bërë shumë përpjekje që ajo të mos publikohet. Fotoja është shkrepur kur Diana ka qenë një adoleshente ndërsa ka qenë me miqtë e saj mes 1979-1980,para se ajo të martohej me princin Charles.

Në foto shihet Lady Diana Spencer në shtratin e një shtëpie, ku kishte shkuar ski, shtrirë në prehrin e një djali të ri, i cili është duke lexuar një libër. Në të nuk ka asgjë të pazakontë në dukje përvec faktit të shënimit mbi foto“Për të mos u publikuar”. Megjithatë kjo foto tashmë ka dalë në ankand dhe pritet që për të të ketë një interest ë madh./alb-observer.com/
shaban cakoli
shaban cakoli
V.I.P Forumi
V.I.P  Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 11174
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Dardane
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 15/11/2012

Misteri i fotos së ndaluar të Lady Dianës, më në fund “sheh dritën e diellit” Empty Re: Misteri i fotos së ndaluar të Lady Dianës, më në fund “sheh dritën e diellit”

Fri 4 Jan 2013 - 13:50
Diana,ishte fytyre e njohur dhe e deshiruar
Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi