Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

Mediat e huaja: “Diktatori Kim Jong Un do të bëhet baba ?” Empty Mediat e huaja: “Diktatori Kim Jong Un do të bëhet baba ?”

Fri 4 Jan 2013 - 14:16
Mediat e huaja: “Diktatori Kim Jong Un do të bëhet baba ?” Kim-1-300x168Kim Jong Un, diktatori më i ri i Koresë së Veriut do të bëhet së shpejti baba. Këtë lajm e kanë publikuar disa media, të cilat kanë nxjerrë foton e bashkëshortes së tij, Ri Sol Ju, duke treguar barkun e saj të fryrë.
Por informacione të tjera na tregojnë se dyshimet se ndofta bashkëshortja dhe mund të ketë lindur dhe barku i fryrë dhe shëndeti ka ngelur pas lindjes, i shtojnë më shumë, pasi në festën e Vitit të Ri është kënduar në kor kënga “Kur lind një bebe”.


Ndërsa mediat e Koresë së Jugut shkruajnë se çifti mund të jetë martuar në vitin 2009 dhe tashmë kanë një fëmijë, por e vërteta ende nuk është konfirmuar. Gjithashtu mësohet se shumë shpejt Korenë e Veriut do ta vizitoi shefi i Google, Eric Schmidt dhe mediat kanë nisur të ngrenë pikpyetjet e mëdha… se në vendin më të izoluar në planet ku internet është i ndaluar pse Schmidt duhet ta vizitoi? Ekspertët kanë komentuar shumë daljen e tij të fundit me rastin e ndërrimit të viteve, ku fjalimi i Kim Jong Un ishte i pazakonta, pasi premtoi ndryshime radikale./alb-observer.com/
Mediat e huaja: “Diktatori Kim Jong Un do të bëhet baba ?” Kim-2
shaban cakoli
shaban cakoli
V.I.P Forumi
V.I.P  Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 11174
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Dardane
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 15/11/2012

Mediat e huaja: “Diktatori Kim Jong Un do të bëhet baba ?” Empty Re: Mediat e huaja: “Diktatori Kim Jong Un do të bëhet baba ?”

Fri 4 Jan 2013 - 14:19
dhe do te shtoj edhe nje diktator/re
Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi