Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Ilirida-Tetova
Ilirida-Tetova
V.I.P Forumi
V.I.P  Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Ilirida
 <b>Mosha</b> Mosha : 23
<b>Postime</b> Postime : 9
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Tetove
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 14/01/2013
http://www.engjujtshqiptare.com/

Kosova Hoda: S'mund të komentojmë deklarimet me 'maska' - Smujm me e komentu AKSH me maska

prej Mon 14 Jan 2013 - 1:09
Ndërkohë, përfaqësuesi i OVL-UÇK, Besim Hoda për "Zhurnal plus" tha se janë gjithmonë në vëzhgim të situatës dhe në bashkëveprim me të gjitha organizatate dala nga Lufta, si në Preshevë, si në Kosovë.

“Ne nuk mund të komentojmë AKSH-në sepse të gjitha deklarimet janë me maska, ndërsa sa i përket rrezikut dhe gjendjes që paraqitet, ne gjithmonë do të jemi në koordinim dhe do të veprojmë të koordinuar në bazë të situatës”, ka thënë Besim Hoda, OVL-UÇK.

Ai shton se qëllimi i Organizatës së tij është se në vazhdimësi do jetë në mbrojtje të interesit kombëtar dhe në mbrojtje të gjakut të dëshmorëve të rënë kudo qofshin ata në Preshevë, Kosovë apo Maqedoni.
avatar
i panjohur
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 19172
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : ne krahet e saj
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 21/02/2012

Kosova Re: Hoda: S'mund të komentojmë deklarimet me 'maska' - Smujm me e komentu AKSH me maska

prej Mon 14 Jan 2013 - 21:06
Stafi mund ta zhvendosi kete ne forumin e duhur.


Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi