Shko poshtë
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Kujdes, pamje të frikshme! Miliona lakuriq nate pushtojnë çatinë e shtëpisë…!

prej Fri 25 Jan 2013 - 14:52
U befasuan punëtorët teksa shkuan të riparonin çatinë e një shtëpie!

Nuk mund t’u besonin syve kur, ndërkohë që nisën të shkulnin një e nga një tjegullat e çatisë, prej tyre dilnin me mijëra lakuriq nate.

Pamjet e pabesueshme ata i filmuan me një kamerë, por në të duket qartë frika dhe tmerri që u shkaktonin lakuriqët e natës.
Kujdes nuk këshillohet për njerëz që janë delikatë ndaj kafshëve të frikshme!/alb-observer.com./

Për më shumë në videon në vijim:


Kujdes, pamje të frikshme! Miliona lakuriq nate pushtojnë çatinë e shtëpisë…! Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi