Shko poshtë
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Të ka lali shpirt’, fenomen në rrjetet sociale

prej Sat 26 Jan 2013 - 20:34
Message reputation : 100% (1 vote)
Kënga me titull ‘Të ka lali shpirt’ përveç miliona klikimeve në ‘Youtube’, po shndërrohet në një fenomen në rrjetet sociale.

Dueti i punuar nga Silva Gunbardhi, Mandi dhe Dafi, për një periudhë shumë të shkurtër ka arritur më shumë se 1 milion shikime në ‘YouTube’, dhe me mijëra shpërndarje në rrjetet sociale si ‘Facebook’ dhe ‘Twitter’.


Një këngë ritmike por që në vete ngërthen edhe disa ritme rome, e kënduar mjaft interesant nga treshja, po bëhet një hit i vërtetë, dhe pritet të mbetet hiti më i madh për këtë vit.


Të ka lali shpirt’, fenomen në rrjetet sociale Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi