Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

Çudia: “Jam e fiksuar pas ngrënies së qimeve të maces” Empty Çudia: “Jam e fiksuar pas ngrënies së qimeve të maces”

Wed 30 Jan 2013 - 1:37
Çudia: “Jam e fiksuar pas ngrënies së qimeve të maces” 1102-300x172Një 43 vjeçare amerikane i ka çuditur të gjithë, teksa ka treguar se ka fiksim që të hajë qimet e maceve. Lisa ka mbi 15 vite që është e varuar prej qimeve të maceve dhe e pranon hapur. “Unë kam fiksim që të hajë qimet e maceve. Ha disa toptha me qime në ditë dhe tashmë jam e varur pas tyre, kam konsumuar mbi 3200 toptha me qime macesh”- shpreht 43 vjeçarja amerikane.

Ajo nisi që të hante fillimisht qimet e maces për të treguar lidhjen e ngushtë që kishte me kafshën, por tashmë ndjehet më e qetësuar kur i ha ato. Ajo thotë se mbledh qimet e maceve kudo nëpër shtëpi, në dysheme, në divan, por më të mirat janë qimet që i ha direkt nga trupi i maces. Mjekët e kanë quajtur një rats të rrallë dhe i kanë dhënë disa ilaçe në formë vitaminash Lisës për të eleminuar këtë lloj ushqimi jo të mirë./alb-observer.com/
Rrushjaa
Rrushjaa
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Kosova
<b>Postime</b> Postime : 5780
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Gjermani
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 06/01/2013
http://gbpics.to/gbpics/blumen-fuer-dich32.jpg

Çudia: “Jam e fiksuar pas ngrënies së qimeve të maces” Empty Re: Çudia: “Jam e fiksuar pas ngrënies së qimeve të maces”

Wed 30 Jan 2013 - 2:43
mashalla grrrr i bofshin mir e krejt vitamina ju beshin Çudia: “Jam e fiksuar pas ngrënies së qimeve të maces” 1698836746 Çudia: “Jam e fiksuar pas ngrënies së qimeve të maces” 1698836746
Valbona
Valbona
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 10075
<b>Hobi</b> Hobi : muzika, piktura, poezia.........
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Ne mes tingujve .....
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 08/07/2012

Çudia: “Jam e fiksuar pas ngrënies së qimeve të maces” Empty Re: Çudia: “Jam e fiksuar pas ngrënies së qimeve të maces”

Wed 30 Jan 2013 - 15:18
Hapu dhe ,hapu dhe se na mbyten idiotet ahahah
Calypso
Calypso
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 36630
<b>Hobi</b> Hobi : shkrimi
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : ne hapat e jetes
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 21/05/2011

Çudia: “Jam e fiksuar pas ngrënies së qimeve të maces” Empty Re: Çudia: “Jam e fiksuar pas ngrënies së qimeve të maces”

Wed 30 Jan 2013 - 16:06
o zot dhe vetem kur e lexova me iku truni...jo me e pa cmenuri
Sponsored content

Çudia: “Jam e fiksuar pas ngrënies së qimeve të maces” Empty Re: Çudia: “Jam e fiksuar pas ngrënies së qimeve të maces”

Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi