Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

Do të bëj gjithçka për të qënë femra më e bukur në botë  Empty Do të bëj gjithçka për të qënë femra më e bukur në botë

Fri 8 Feb 2013 - 14:43
Message reputation : 100% (1 vote)
Do të bëj gjithçka për të qënë femra më e bukur në botë  1Georgia Salpa është modelja greko-irlandeze më e famshme në botë. Ajo është renditur e pesta ndër qindra vajza për bukurinë dhe linjat trupore. Vajza bukuroshe është e kënaqur për vendin e pestë që fitoi në vitin 2012, por nga ana tjetër ajo ka treguar për një revistë amerkane se synimi i 2013 është të dali e para. Madje ajo ka thënë se do të bëj gjithçka për të dal si femra më e bukur në botë.
Mësohet se sondazhi FHM do të nisi në muajn mars dhe në anketë do të marrin pjesë 100 femrat më të bukura në botë. Se kush do të jetë princesha që të marri kurorën, kjo mbetet për tu zbuluar? /alb-observer.com/
Do të bëj gjithçka për të qënë femra më e bukur në botë  2Do të bëj gjithçka për të qënë femra më e bukur në botë  3Do të bëj gjithçka për të qënë femra më e bukur në botë  4Do të bëj gjithçka për të qënë femra më e bukur në botë  5
Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi