Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Dasa
Dasa
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Kosova
<b>Postime</b> Postime : 3512
<b>Hobi</b> Hobi : Me flejt
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Ne Tok te Zotit
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 27/04/2012

Cfare eshte dallimi ne mes te shqiptareve te Shqiperise dhe kosovareve sipas jush? Empty Cfare eshte dallimi ne mes te shqiptareve te Shqiperise dhe kosovareve sipas jush?

Sat 16 Feb 2013 - 15:08
Message reputation : 0% (1 vote)

Pershendetje te nderuar Antar-e

Mendoj se ia vlen te diskutohet rreth kesaj teme,pasiqe nga te dy palet ka shume fjale,etiketime te keqija apo edhe komplimente te pamerituara.
Cili eshte mendimi juaj i sinqert

Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

Cfare eshte dallimi ne mes te shqiptareve te Shqiperise dhe kosovareve sipas jush? Empty Re: Cfare eshte dallimi ne mes te shqiptareve te Shqiperise dhe kosovareve sipas jush?

Sat 16 Feb 2013 - 15:50
Me duket se egziston nje teme e ngjashme!!

Lidhur me temen e ashtu si i kam njohur une megjithse me Kosovare s'kam jetuar as kam pasur te bej me ta ne jeten time por po flas me shume nga ajo pak njohuri qe kam marr nga bota virtuale pergjithesisht pa dashur te nencmoj dike ketu thjeshte mendimi im...

Jane me shume nacionalist e patriote te flakte per atdheun e tyre (ndoshta ka ndikuar lufta e Kosoves ne kete!!) si dhe me jane dukur me te edukuar ne sjellje pergjithesisht,nga ana tjeter kam njohur edhe mjaft individe te tjere Shqiptare te Kosoves te cilet jane shnderruar ne fanatike te medhenj te fese Islame Arabe....Ne Kosove eshte me e theksuar kjo sesa tek ne...
Kushtrimi4
Kushtrimi4
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 19845
<b>Hobi</b> Hobi : fudball
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : linc ne austri
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 15/01/2011

Cfare eshte dallimi ne mes te shqiptareve te Shqiperise dhe kosovareve sipas jush? Empty Re: Cfare eshte dallimi ne mes te shqiptareve te Shqiperise dhe kosovareve sipas jush?

Sat 16 Feb 2013 - 16:12
anna ti ke kujdes kur te postojsh per kosovaret sidomos per muslimant si mendon ti se kosovaret musliman jan fanatik ne fen islame ka sekte dhe ti besoj din mej dallua sektet fetare prej fes muslimene
Tironci
Tironci
Administrator
Administrator
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 15973
<b>Hobi</b> Hobi : te qeroj oriz me doreza boksi
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : New York U.S.A
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 12/10/2011

Cfare eshte dallimi ne mes te shqiptareve te Shqiperise dhe kosovareve sipas jush? Empty Re: Cfare eshte dallimi ne mes te shqiptareve te Shqiperise dhe kosovareve sipas jush?

Sat 16 Feb 2013 - 16:35
njesoj jane vetem se jane pak me te gjate se ne ne shtat ..
per te tjerat njesoj ska asnje dallim
avatar
Miikaaa
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Australia
 <b>Mosha</b> Mosha : 34
<b>Postime</b> Postime : 3712
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2013

Cfare eshte dallimi ne mes te shqiptareve te Shqiperise dhe kosovareve sipas jush? Empty Re: Cfare eshte dallimi ne mes te shqiptareve te Shqiperise dhe kosovareve sipas jush?

Sat 16 Feb 2013 - 17:40
ndryshim si gjith krahinat e shqiperise asgje me teper...
Kushtrimi4
Kushtrimi4
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 19845
<b>Hobi</b> Hobi : fudball
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : linc ne austri
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 15/01/2011

Cfare eshte dallimi ne mes te shqiptareve te Shqiperise dhe kosovareve sipas jush? Empty Re: Cfare eshte dallimi ne mes te shqiptareve te Shqiperise dhe kosovareve sipas jush?

Sat 16 Feb 2013 - 17:42
tu llumt Miikaaa
InTeRiStI_vLoNjAt
InTeRiStI_vLoNjAt
V.I.P Forumi
V.I.P  Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 36
<b>Postime</b> Postime : 7777
<b>Hobi</b> Hobi : Futboll
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Atje Ku Ti Smund Te Me Arrish..........
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 29/05/2011
https://www.youtube.com/watch?v=2oFt0_pVZLY

Cfare eshte dallimi ne mes te shqiptareve te Shqiperise dhe kosovareve sipas jush? Empty Re: Cfare eshte dallimi ne mes te shqiptareve te Shqiperise dhe kosovareve sipas jush?

Sun 17 Feb 2013 - 18:58
Cfar ndryshon ? Mund te ndryshoj disi e folura djalekti qe e flasin disi me trash nga ne por si te gjitha krahinat ska ndo nje problem.. Te gjith jemi nje komb nje emer Shqiptar..
Sponsored content

Cfare eshte dallimi ne mes te shqiptareve te Shqiperise dhe kosovareve sipas jush? Empty Re: Cfare eshte dallimi ne mes te shqiptareve te Shqiperise dhe kosovareve sipas jush?

Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi