Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

11 vite pa i prerë flokët, gruaja: Jam e varur prej tyre  Empty 11 vite pa i prerë flokët, gruaja: Jam e varur prej tyre

Sat 2 Mar 2013 - 2:46
11 vite pa i prerë flokët, gruaja: Jam e varur prej tyre  FloketNjë grua kineze nuk i ka prerë flokët e saj 11 vitet e fundit, duke bërë që tufa e flokut të kalojë gjatësinë e trupit të saj.

44-vjeçarja Cen Yingyuan shprehet se nuk mund t’i mbajë flokët lëshuar pasi rrezikon ti shkelë me këmbë, “I kam ushqyer për 11 vite me radhë, jam e varur prej tyre”.

Ajo tregon se sa herë kalon në rrugë tërheq vëmendjen, pasi flokët e bëjnë tejet të veçantë.

Cen tregon se mbledh çdo fije floku që i bie dhe se kanë qenë të shumtë njerëzit që kanë kërkuar të blejnë flokët e saj, dhe shuma më e madhe ka qenë 2 mijë paund për ta.

44-vjeçarja rrëfen se nëse do nisin ti zbardhen flokët ajo do i bëjë të bardhë të gjithë në mënyrë që të marrë një tjetër pamje.

Megjithatë gjatësia e flokëve të Cen ka edhe disavantazhe pasi i duhet më shumë se një orë për t’i larë dhe gjysmë dite për t’i tharë.

/Shekulli Online/Përgatiti: B.M./


11 vite pa i prerë flokët, gruaja: Jam e varur prej tyre  Floket111 vite pa i prerë flokët, gruaja: Jam e varur prej tyre  Floket211 vite pa i prerë flokët, gruaja: Jam e varur prej tyre  Floket311 vite pa i prerë flokët, gruaja: Jam e varur prej tyre  Floket311 vite pa i prerë flokët, gruaja: Jam e varur prej tyre  Floket411 vite pa i prerë flokët, gruaja: Jam e varur prej tyre  Floket5
Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi