Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/
04122010
Nq se harroni fjalëkalimin, ju mund të shkoni tek lidhja që thotë "Harrova Fjalekalimin", lidhje e cila zakonisht ndodhet tek çdo faqe ku ju kërkohet fjalëkalimi.

Pasi të shtypni lidhjen do ju dalë një faqe e cila do ju kërkojë
adresën elektronike (email). Pasi të vendosni adresën elektronike dhe
të shtypni "Kërko emrin/fjalëkalimin tani" një mesazh i cili do ju
udhëzojë në rivendosjen e fjalëkalimit do ju dërgohet automatikisht tek
adresa elektronike.


Humba Fjalëkalimin, Cfarë Mund Të Bëj Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Share this post on:redditgoogle

Komentet

No Comment.

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi