Shko poshtë
Calypso
Calypso
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 36630
<b>Hobi</b> Hobi : shkrimi
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : ne hapat e jetes
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 21/05/2011

default Ja cili është grimi perfekt për një mbrëmje të veçantë

prej Fri 15 Mar 2013 - 17:31
Ja cili është grimi perfekt për një mbrëmje të veçantë  179-370x290

Jeni ftuar nga partneri në mbrëmje, dhe ju dëshironi të jeni e bukur, dhe për të qenë e tillë dëshironi një grim joshës, por jo të ekzagjeruar.

Sekreti i grimit perfekt për Shën Valentin është tek buzët, i cili duhet të vishet me joshje nga një buzëkuq i kuq, i shoqëruar nga një formulë ‘long lasting’, i cili zgjat për disa orë. Një detaj që nuk duhet të lini pas dore, është ai që përfaqësojnë vetullat, që trendet e reja i kërkojnë perfekte, të plota dhe të kujdesur aq sa dhe pjesa tjetër e grimit.

Nëse dilni për herë të parë me një djalë që ju pëlqen, këshilla është të mos ekzagjeroni me grimin dhe të jeni sa më natyrale. Bëni kujdes mbi të gjitha më buzëkuqin i cili nuk duhet të jetë shumë me ngjyrë, puthja e parë është në fakt një gjë shumë e bukur dhe nuk duhet të rrezikoni për ta prishur atë moment me një buzëkuq që rreshket.

Nëse keni ndërmend të bëni një surprizë të fejuarit tuaj apo burrit mund të bëni një pamje origjinale, jepini rrugë të lirë buzëkuqit, mbase vjollcë ose të kuq, por edhe një stil sensual për ta kombinuar me buzë natyrale./lajme sot/*Gabojme gjithmone . Gabojme nga inati . Gabojme per te mesuar . Mesojme qe te mos perserisim kurre disa gabi me!!!
*E αdmiroj zemren time,shume here eshte plαgosur ngα dαshuria dhe miqesiα,por prαpe kα forcen te rrαhe fort!!!
*Ajo qe te tjert menojne per ty, nuk te perket!!!
*Mos krahaso jeten tane me te tjerve, sepse nuk e ke iden se si asht udhetimi tyne!!!
*Buzeqesh, sepse nuk i ke te tana hallet e botes mbi veten tane!!!

Ja cili është grimi perfekt për një mbrëmje të veçantë  N
Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi