Shko poshtë
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Njihuni me priftin metalar që ka bërë mijëra njerëz ta duan

prej Fri 22 Mar 2013 - 16:20
Njihuni me priftin metalar që ka bërë mijëra njerëz ta duan  130-300x234Quhet Adolfo Huerta Aleman dhe nuk është si priftërinjtë e tjerë. Veshjet e tij, shijet muzikore por dhe mënyrën e predikimit ka bërë që mijëra persona ta duan dh eta adhurojnë. Aleman ose siç njihet me emrin At Gofo është një nga personat më të dashur në Meksikë si dhe një person shumë i rëndësishem në mediat lokale. Atij i pëlqen shumë të kalojë kohën në baret e zonës, të pijë pije freskuese dhe të argëtohet me fëmijët, madje nuk heziton të postojë edhe foto femrash në Facebook dhe bën predikime me shaka të të gjitha llojeve./alb-observer.com/
Njihuni me priftin metalar që ka bërë mijëra njerëz ta duan  220Njihuni me priftin metalar që ka bërë mijëra njerëz ta duan  319


Njihuni me priftin metalar që ka bërë mijëra njerëz ta duan  Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi