Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Monstra, vret fëmijën dyvjecare të së dashurës pasi nuk duronte dot të qarat e saj

prej Mon 25 Mar 2013 - 21:22
Monstra, vret fëmijën dyvjecare të së dashurës pasi nuk duronte dot të qarat e saj Cyril-Jones-258x300Një 23 vjecar ka masakruar fëmijën vetëm dy vjec të së dashurës së tij pasi nuk duronte dot të qarat e saj. Ngjarja tragjike ka nodhur ne Luisiana të SHBA-ve ku Cyril Jones ka masakruar vjazën e vogël të Darionne Taylor.
Lajmi u mësua kur nëna thirri urgjencën duke i thënë se vajza e vogël e saj ishte rëndë. Ajo u tha se dyvjecarja ishte rrëzuar nga krevati dhe kishte care kokën. Por kur fëmija nuk arriti të mbijetonte ekspertiza nxori në dritë një fat rrënqethës. Vajza përvec kokës së carë, kishte të nxira edhe në trup dhe këmbë si dhe një të carë tjetër në ballë. Përballë fakteve dhe vdekjes së vajzës edhe nëna e pranoi se I dashuri ia dhunonte vajzën e vogël që të mos qante. Ai u arrestua dhe do të përballet tashmë me akuzën e vrasjes./alb-observer.com/

Tironc meqense ti ke jetuar per nje kohe shume te gjate me vite ne SHBA kshu mund te jesh ne dijeni me mire nga ne te tjeret nese te gjitha keto qe shkruhen jane te verteta,nese vertet jane nje popull kaq i cmendur sa perdite lexojme per monstra si puna e ketij,,nje kaspahane e vertet,po me cudit kjo sepse flasim per SHBA tani jo per Afriken edhe pse as ne Afrike sjane degjuar keto!!?


Monstra, vret fëmijën dyvjecare të së dashurës pasi nuk duronte dot të qarat e saj Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi