Shko poshtë
Lulebora
Lulebora
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 38
<b>Postime</b> Postime : 6746
<b>Hobi</b> Hobi : Mendjen ne mendje e Zemren ne zemer!
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : IN THE LAND OF EAGLES...
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 17/12/2012

default Tipi i karakterit sipas stilit të makiazhit!!

prej Fri 29 Mar 2013 - 21:01
Ne ndonjëherë nuk e mendojmë se sa shumë informacione u japim të tjerëve rreth vetes edhe pa thënë asnjë fjalë. Mënyra se si ne vishemi, ecim, buzëkuqi që përdorim, këpucët që zgjedhim, madje dhe mënyra se si aplikojmë make-up flet shumë për ne.


1. МAKIAZH MINIMAL

Nëse makiazhi për ty në shumicën e rasteve do të thotë të lyesh qerpikët me rimel dhe buzët me shkëlqyes, atëherë ti...

1. Ndihesh e kënaqur me veten
2. Mendon se meshkujt duhet të tërheqin ndaj cilësive të tua shpirtërore dhe jo nga pamja e jashtme
3. Je e aftë për të bërë kompromise
4. Ke besim tek forcat e tua
5. Ke aftësi analitike dhe arrin të depërtosh në thelbin e gjërave.

2. MAKIAZH ME THEKSIM TEK SYTE

Nëse në aplikimin e make-up, thekson veçanërsiht sytë, atëherë ka shumë mundësi që ti...

1. Je shumë e vëmendshme dhe vëzhguese
2. Parapëlqen ti përballosh vet vështirësitë pa i ndarë me të tjerët
3. Je e mbyllyr në vetvete
4. Parapëlqen më shume të dëgjosh se sa të flasësh
5. Je gati të japësh gjysmën e pasurisë për të qëndruar vetëm.

3. MAKIAZH ME THEKSIM TEK BUZET

Nëse në aplikimin e make-up, thekson veçanërsiht buzët, atëherë ka shumë mundësi që ti...

1. Je në dijeni të ngjarjeve përreth
2. Je sentimentale
3. Je gjithnjë gati të flirtosh me meshkuj simpatikë
4. Adhuron të jesh në qendër të vëmendjes
5. Ke shumë miq dhe adhurues.

4. MAKIAZH I FORTE, I NDEZUR DHE EKSTRAVAGANT

Nëse në aplikimin e makiazhit, ti përdor aq shumë produkte kozmetike në një ditë sa një femër tjetër do ta përdorte për një javë, atëherë, me shume mundësi ti...

1. Shumë rrallë shqetësohesh për ndonjë gjë
2. Nuk je e sigurt në vetvete
3. E fsheh shpirtin e vrarë nën ngjyrat dhe shtresat e makiazhit
4. Mendon se nuk të do e se nuk do të dojë askush edhe në të ardhmen
5. Ndihesh shpesh e zhgënjuer nga meshkujt.I AM QUEEN OF MY KINGDOM!
Tipi i karakterit sipas stilit të makiazhit!! Bar_glitter_crown_bar
Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi