Share
Shko poshtë
Karamelica
Karamelica
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 3517
<b>Hobi</b> Hobi : Noti!
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Ne hene me yjet !!
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 12/11/2010

GMT + 5 Hours Ngjyra juaj e preferuar...

prej Thu 9 Dec 2010 - 18:22
Te gjithe kemi nje ngjyre te preferuar e cila trasmetohet dhe ne zjedhjen e veshjes
tone...
Cila eshte per ju ngjyra me e preferuar?
Une kam shume ngjyra qe me pelqejne,por me e preferuara eshte ngjyra roze, dhe me shkon shume nga tipi qe jam...


Në qoftë se njerëzit flasin prapa krahëve të mi, atëherë kjo do të thotë që unë jam një hap përpara tyre...!!
Romeo
Romeo
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Gjermania
<b>Postime</b> Postime : 1676
<b>Hobi</b> Hobi : gjithcka qe ka ne kete bote..
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : i larguar ne nje rruge pa kthim..
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 29/10/2010

GMT + 5 Hours Re: Ngjyra juaj e preferuar...

prej Thu 9 Dec 2010 - 18:33
e bardha dhe roze eshte e preferuara ime..


nese jeta nuk te buzeqesh, atehere lere menjane Krenarine dhe buzeqeshi ti asaj..!
Amelia
Amelia
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Sweeden
 <b>Mosha</b> Mosha : 28
<b>Postime</b> Postime : 6705
<b>Hobi</b> Hobi : Ngacmimet
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Mbi torte
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 21/08/2010

GMT + 5 Hours Re: Ngjyra juaj e preferuar...

prej Thu 9 Dec 2010 - 18:48
pinkavatar
Ak-47
Anetar i perjashtuar
Anetar i perjashtuar
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 30
<b>Postime</b> Postime : 13657
<b>Hobi</b> Hobi : Cdo gje
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Tirane
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 10/02/2011

GMT + 5 Hours Ngjyra juaj e preferuar flet për ju

prej Sun 15 May 2011 - 19:29
Ngjyra juaj e preferuar flet për ju

Psikologja nga Hamburgu, Angelika Fas zbulon çka ngjyra juaj e preferuar flet për ju...

ROZE: triku juaj- qëllimet e vogla

Çka do të thotë kjo ngjyrë:
Ngjyra rozë e nxit aftësinë e të menduarit. Disa detaje të tilla në tavolinë tuaj të punës do të bëjnë mrekulli të vërtetë. Nëse ngjyra juaj e preferuar është rozë:
Ju jeni të gjallë dhe keni sens për detaje. Ia vendosni vetës qëllime të vogla dhe dini ta shpërbleni vetën për suksesin e arritur. Punët më të mëdha për ju nganjëherë paraqesin ngarkesë andaj preferoni t’ua lini të tjerëve.


VJOLLCE: ju jeni krijues

Çka do të thotë kjo ngjyrë:
Ngjyra vjollce nënkupton kreativitet dhe prirje ndaj artit. Muret e ngjyrosura në vjollce do t’iu relaksojnë dhe qetësojnë. Nëse ngjyra juaj e preferuar është vjollcë:
Juve iu pëlqen ekstravaganca, jeni krijues dhe dini të pikturoni, shkruani apo merreni me dekorime. Shumica konsiderojnë se jeni kokëfortë, por kush iu njeh e di se sa keni rëndësi për të. Ju keni stil që kënaqet me ushqim ekzotik.

VERDHA: çdo ditë është fillim i ri

Çka do të thotë kjo ngjyrë:
E verdha heq mendimet e këqija, inspiron dhe vepron duke iu nxitur. Nëse ngjyra juaj e preferuar është e verdha:
Ju që herët në mëngjes jeni të zgjuar dhe plot pritje të ditës së re. Jeni plot ide e nëse rastësisht vjen deri tek grindja ju dini t’i pajtoni palët në konflikt. Atmosfera harmonike ka rëndësi për ju. Ju pëlqen puna ekipore dhe keni sens për humor.


KUQE: pasion, forcë dhe dominim

Çka do të thotë kjo ngjyrë:
Ngjyra e kuqe mban forcën dhe dominimin. Kush dëshiron të jetë i vërejtur do të vesh diçka të kuqe dhe me këtë të tregojë natyrën pasiononte dhe impulsivitetin. Nëse ngjyra juaj e preferuar është e kuqe:
Ju jeni luanësh e vërtet. Plot vetëbesim, çka synoni këtë e realizoni. Nuk iu pëlqen t’iu komandojnë. Andaj grindeni shpesh po ata që ju njohin e dinë se jeni të ndjeshëm, madje edhe romantik. Në lidhje jeni të pasionuar dhe merrni iniciativë.

PORTOKALLET: ju e njihni vetëm pozitiven

Çka do të thotë kjo ngjyrë:
Ngjyra e portokallit flet për njeri të hapur dhe të gatshëm për shoqërim. Ndreq disponimin dhe kuzhina me këtë ngjyrë do të freskojë në orët e hershme të mëngjesit edhe gjumashet me të mëdhenj. Nëse ngjyra juaj e preferuar është e portokallit:
Ju jeni të gëzuar dhe të kthjellët dhe gjithçka e shihni vetëm në anën pozitive. Me lehtësi iu leni përshtypje të tjerëve. Ndryshimi i planit për ju nuk paraqet kurrfarë problemi. Përveç kësaj ju kënaqeni në kontakt fizik- përqafimet e miqve dhe njerëzve të afërt kanë rëndësi për ju.


KAFET: do t’ia dal, sigurisht!

Çka do të thotë kjo ngjyrë:
E kafetë nënkupton qetësi, durim dhe qëndrueshmëri. Nëse jeni nën stres, vishni diçka ngjyrë kafe dhe do ta keni më lehtë. Nëse ngjyra juaj e preferuar është e kafet:
Ju jeni praktik, me këmbëngulje i ndiqni qëllimet tuaja dhe dini të kënaqeni. Vështirësitë nuk mund t’iu qesin nga takti: gjithmonë gjeni zgjidhje e cila i kënaq të gjithë.GJELBERT: ngjyra e vetëbesimit

Çka do të thotë kjo ngjyre:
E gjelbra shton koncentirmin. Këshilla: kur shkoni në bisedë të rëndësishme vishni diçka të gjelbër. Nëse ngjyra juaj e preferuar është e gjelbër:
Ju jeni person i besueshëm dhe i gatshëm që të dëgjoni gjithkënd. Për ju ka rëndësi siguria, por njëkohësisht jeni të hapur ndaj opinionit.


ZEZA: elegancë, kokëfortësi, sharmë

Çka do të thotë kjo ngjyrë:
Ngjyra e zezë ka efekte të misterit. Nëse visheni në të zeza do të dukeni elegante dhe sharmante. Nëse ngjyra juaj e preferuar është e zeza:
Iu bënë që rrethi ta ketë vëmendjen tek ju, e jo në gardërobën tuaj. Kur duhet të sillni vendim nuk i merrni parasysh ndjenjat por vetëm argumentet.


KALTER: uji i qetë rrënon bregun...

Çka do të thotë kjo ngjyrë:
Ngjyra e kaltër simbolizon miqësinë, qetësinë dhe baraspeshën e brendshme. Nëse ngjyra juaj e preferuar është e kaltër:
Ju shpesh dukeni si me kokë në re, por gjithmonë jeni aty për t’iu ndihmuar miqve. Dini t’i vlerësoni mirë mundësitë tuaja, por edhe njerëzit rreth jush.


BARDHE: vetëm pa kaos!

Çka do të thotë kjo ngjyrë: :
E bardha është simbol i rendit dhe pastërtisë por edhe rezervave. Nëse ngjyra juaj e preferuar është e bardha:
Ju jeni shumë të ndjeshëm. E doni pastërtinë dhe situatën e qartë. Në rrethin tuaj gjithçka duhet të jenë në rregull. Dini të caktoni prioritete në punë, ashtu edhe në jetën private.express
spekter*<br>Per te gjith shqiptaret qe ne SHQIPERI jetoni
fuck all ju qe kombesin nderroni
avatar
Ak-47
Anetar i perjashtuar
Anetar i perjashtuar
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 30
<b>Postime</b> Postime : 13657
<b>Hobi</b> Hobi : Cdo gje
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Tirane
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 10/02/2011

GMT + 5 Hours Re: Ngjyra juaj e preferuar...

prej Sun 15 May 2011 - 19:30
KALTER: uji i qetë rrënon bregun...

Çka do të thotë kjo ngjyrë:
Ngjyra e kaltër simbolizon miqësinë, qetësinë dhe baraspeshën e brendshme. Nëse ngjyra juaj e preferuar është e kaltër:
Ju shpesh dukeni si me kokë në re, por gjithmonë jeni aty për t’iu ndihmuar miqve. Dini t’i vlerësoni mirë mundësitë tuaja, por edhe njerëzit rreth jush.


<br>Per te gjith shqiptaret qe ne SHQIPERI jetoni
fuck all ju qe kombesin nderroni
Anonymous
Vizitor
Vizitor

GMT + 5 Hours Re: Ngjyra juaj e preferuar...

prej Sun 15 May 2011 - 19:31
KALTER: uji i qetë rrënon bregun...

Çka do të thotë kjo ngjyrë:
Ngjyra e kaltër simbolizon miqësinë, qetësinë dhe baraspeshën e brendshme. Nëse ngjyra juaj e preferuar është e kaltër:
Ju shpesh dukeni si me kokë në re, por gjithmonë jeni aty për t’iu ndihmuar miqve. Dini t’i vlerësoni mirë mundësitë tuaja, por edhe njerëzit rreth jush.
avatar
Ak-47
Anetar i perjashtuar
Anetar i perjashtuar
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 30
<b>Postime</b> Postime : 13657
<b>Hobi</b> Hobi : Cdo gje
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Tirane
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 10/02/2011

GMT + 5 Hours Re: Ngjyra juaj e preferuar...

prej Sun 15 May 2011 - 19:37

keni dhe ngjyren e bardh siper po nuk u dukerka, selektoeni per ta pare


<br>Per te gjith shqiptaret qe ne SHQIPERI jetoni
fuck all ju qe kombesin nderroni
Luan_Valikardi
Luan_Valikardi
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 34
<b>Postime</b> Postime : 21327
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 28/08/2010

GMT + 5 Hours Re: Ngjyra juaj e preferuar...

prej Thu 19 May 2011 - 11:52
ZEZA: elegancë, kokëfortësi, sharmë

Çka do të thotë kjo ngjyrë:
Ngjyra e zezë ka efekte të misterit. Nëse visheni në të zeza do të dukeni elegante dhe sharmante. Nëse ngjyra juaj e preferuar është e zeza:
Iu bënë që rrethi ta ketë vëmendjen tek ju, e jo në gardërobën tuaj. Kur duhet të sillni vendim nuk i merrni parasysh ndjenjat por vetëm argumentet.


Ngjyra juaj e preferuar... 6ds9w0
avatar
Luna
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Kosova
<b>Postime</b> Postime : 11704
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Iη sυηsεт
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 14/10/2010

GMT + 5 Hours Re: Ngjyra juaj e preferuar...

prej Fri 20 May 2011 - 20:09

PORTOKALLET: ju e njihni vetëm pozitiven

Çka do të thotë kjo ngjyrë:
Ngjyra e portokallit flet për njeri të hapur dhe të gatshëm për shoqërim. Ndreq disponimin dhe kuzhina me këtë ngjyrë do të freskojë në orët e hershme të mëngjesit edhe gjumashet me të mëdhenj. Nëse ngjyra juaj e preferuar është e portokallit:
Ju jeni të gëzuar dhe të kthjellët dhe gjithçka e shihni vetëm në anën pozitive. Me lehtësi iu leni përshtypje të tjerëve. Ndryshimi i planit për ju nuk paraqet kurrfarë problemi. Përveç kësaj ju kënaqeni në kontakt fizik- përqafimet e miqve dhe njerëzve të afërt kanë rëndësi për ju.

I Like... Ngjyra juaj e preferuar... 322547
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

GMT + 5 Hours Re: Ngjyra juaj e preferuar...

prej Fri 20 May 2011 - 20:12
KUQE: pasion, forcë dhe dominim

Çka do të thotë kjo ngjyrë:
Ngjyra e kuqe mban forcën dhe dominimin. Kush dëshiron të jetë i vërejtur do të vesh diçka të kuqe dhe me këtë të tregojë natyrën pasiononte dhe impulsivitetin. Nëse ngjyra juaj e preferuar është e kuqe:
Ju jeni luanësh e vërtet. Plot vetëbesim, çka synoni këtë e realizoni. Nuk iu pëlqen t’iu komandojnë. Andaj grindeni shpesh po ata që ju njohin e dinë se jeni të ndjeshëm, madje edhe romantik. Në lidhje jeni të pasionuar dhe merrni iniciativë.


Ngjyra juaj e preferuar... Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Agnesa
Agnesa
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 1536
<b>Hobi</b> Hobi : Shetitjet, ne ditet me shi!
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Ne shoqerine tuaj!
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 19/12/2010

GMT + 5 Hours Re: Ngjyra juaj e preferuar...

prej Fri 20 May 2011 - 20:15
ZEZA: elegancë, kokëfortësi, sharmë

Çka do të thotë kjo ngjyrë:
Ngjyra e zezë ka efekte të misterit. Nëse visheni në të zeza do të dukeni elegante dhe sharmante. Nëse ngjyra juaj e preferuar është e zeza:
Iu bënë që rrethi ta ketë vëmendjen tek ju, e jo në gardërobën tuaj. Kur duhet të sillni vendim nuk i merrni parasysh ndjenjat por vetëm argumentet.


BARDHE: vetëm pa kaos!

Çka do të thotë kjo ngjyrë: :
E bardha është simbol i rendit dhe pastërtisë por edhe rezervave. Nëse ngjyra juaj e preferuar është e bardha:
Ju jeni shumë të ndjeshëm. E doni pastërtinë dhe situatën e qartë. Në rrethin tuaj gjithçka duhet të jenë në rregull. Dini të caktoni prioritete në punë, ashtu edhe në jetën private.express
spekter*

_________________


Ne dukje qetesi sublime, nerva te tendosura, lodhje e perbindeshme njerezore, nje gerryerje e brendeshme qe te sakaton me tej, e megjithate...
avatar
Ak-47
Anetar i perjashtuar
Anetar i perjashtuar
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 30
<b>Postime</b> Postime : 13657
<b>Hobi</b> Hobi : Cdo gje
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Tirane
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 10/02/2011

GMT + 5 Hours Re: Ngjyra juaj e preferuar...

prej Wed 22 Jun 2011 - 16:38
KALTER: uji i qetë rrënon bregun...

Çka do të thotë kjo ngjyrë:
Ngjyra e kaltër simbolizon miqësinë, qetësinë dhe baraspeshën e brendshme. Nëse ngjyra juaj e preferuar është e kaltër:
Ju shpesh dukeni si me kokë në re, por gjithmonë jeni aty për t’iu ndihmuar miqve. Dini t’i vlerësoni mirë mundësitë tuaja, por edhe njerëzit rreth jush.


<br>Per te gjith shqiptaret qe ne SHQIPERI jetoni
fuck all ju qe kombesin nderroni
Anonymous
Vizitor
Vizitor

GMT + 5 Hours Re: Ngjyra juaj e preferuar...

prej Sun 10 Jul 2011 - 22:31
ZEZA: elegancë, kokëfortësi, sharmë

Çka do të thotë kjo ngjyrë:
Ngjyra e zezë ka efekte të misterit. Nëse visheni në të zeza do të dukeni elegante dhe sharmante. Nëse ngjyra juaj e preferuar është e zeza:
Iu bënë që rrethi ta ketë vëmendjen tek ju, e jo në gardërobën tuaj. Kur duhet të sillni vendim nuk i merrni parasysh ndjenjat por vetëm argumentet.
avatar
Ak-47
Anetar i perjashtuar
Anetar i perjashtuar
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 30
<b>Postime</b> Postime : 13657
<b>Hobi</b> Hobi : Cdo gje
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Tirane
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 10/02/2011

GMT + 5 Hours Re: Ngjyra juaj e preferuar...

prej Fri 12 Aug 2011 - 13:40
KALTER: uji i qetë rrënon bregun...

Çka do të thotë kjo ngjyrë:
Ngjyra e kaltër simbolizon miqësinë, qetësinë dhe baraspeshën e brendshme. Nëse ngjyra juaj e preferuar është e kaltër:
Ju shpesh dukeni si me kokë në re, por gjithmonë jeni aty për t’iu ndihmuar miqve. Dini t’i vlerësoni mirë mundësitë tuaja, por edhe njerëzit rreth jush.


<br>Per te gjith shqiptaret qe ne SHQIPERI jetoni
fuck all ju qe kombesin nderroni
FjoollaaH
FjoollaaH
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 1032
<b>Hobi</b> Hobi : Aktrimi
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : LloKaTrO
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 12/07/2011

GMT + 5 Hours Re: Ngjyra juaj e preferuar...

prej Sat 13 Aug 2011 - 8:50
KALTER: uji i qetë rrënon bregun...

Çka do të thotë kjo ngjyrë:
Ngjyra e kaltër simbolizon miqësinë, qetësinë dhe baraspeshën e brendshme. Nëse ngjyra juaj e preferuar është e kaltër:
Ju shpesh dukeni si me kokë në re, por gjithmonë jeni aty për t’iu ndihmuar miqve. Dini t’i vlerësoni mirë mundësitë tuaja, por edhe njerëzit rreth jush.


ROZE: triku juaj- qëllimet e vogla

Çka do të thotë kjo ngjyrë:
Ngjyra rozë e nxit aftësinë e të menduarit. Disa detaje të tilla në tavolinë tuaj të punës do të bëjnë mrekulli të vërtetë. Nëse ngjyra juaj e preferuar është rozë:
Ju jeni të gjallë dhe keni sens për detaje. Ia vendosni vetës qëllime të vogla dhe dini ta shpërbleni vetën për suksesin e arritur. Punët më të mëdha për ju nganjëherë paraqesin ngarkesë andaj preferoni t’ua lini të tjerëve.


Jetojme ne vendin e shqiponjave, por cdo dite rrethohemi nga laraskat.
Malwina
Malwina
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Sweeden
 <b>Mosha</b> Mosha : 28
<b>Postime</b> Postime : 2624
<b>Hobi</b> Hobi : nthg
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 28/07/2011

GMT + 5 Hours Re: Ngjyra juaj e preferuar...

prej Sat 13 Aug 2011 - 10:08
KALTER: uji i qetë rrënon bregun...

Çka do të thotë kjo ngjyrë:
Ngjyra e kaltër simbolizon miqësinë, qetësinë dhe baraspeshën e brendshme. Nëse ngjyra juaj e preferuar është e kaltër:
Ju shpesh dukeni si me kokë në re, por gjithmonë jeni aty për t’iu ndihmuar miqve. Dini t’i vlerësoni mirë mundësitë tuaja, por edhe njerëzit rreth jush.

GJELBERT: ngjyra e vetëbesimit

Çka do të thotë kjo ngjyre:
E gjelbra shton koncentirmin. Këshilla: kur shkoni në bisedë të rëndësishme vishni diçka të gjelbër. Nëse ngjyra juaj e preferuar është e gjelbër:
Ju jeni person i besueshëm dhe i gatshëm që të dëgjoni gjithkënd. Për ju ka rëndësi siguria, por njëkohësisht jeni të hapur ndaj opinionit.


ROZE: triku juaj- qëllimet e vogla

Çka do të thotë kjo ngjyrë:
Ngjyra rozë e nxit aftësinë e të menduarit. Disa detaje të tilla në tavolinë tuaj të punës do të bëjnë mrekulli të vërtetë. Nëse ngjyra juaj e preferuar është rozë:
Ju jeni të gjallë dhe keni sens për detaje. Ia vendosni vetës qëllime të vogla dhe dini ta shpërbleni vetën për suksesin e arritur. Punët më të mëdha për ju nganjëherë paraqesin ngarkesë andaj preferoni t’ua lini të tjerëve.


Prayer is an open line to ALLAH..

No cards to use,
No low battery problem,
No network error,

No charging,
always good signal and all messages sent.

▓▓▓▓█░▓█░░░▓█░░░▓▓▓▓█░▓█░▓█
▓█░▓█░▓█░░░▓█░░░▓█░▓█░▓█░▓█
▓▓▓▓█░▓█░░░▓█░░░▓▓▓▓█░▓▓▓▓█
▓█░▓█░▓█░░░▓█░░░▓█░▓█░▓█░▓█
▓█░▓█░▓▓▓█░▓▓▓█░▓█░▓█░▓█░▓█

──────────██
─────────█▒▒█
─────────█▒▒█
─────────█▒▒█
──────██▒█▒▒█
────██▒▒██▒▒█
──██▒▒█▒█████
─█▒▒█▒▒█▒▒▒▒▒█
█▒█▒▒█▒▒███▒▒▒█
─█▒█▒▒█▒▒█▒█▒▒█
─█▒█▒▒███▒▒▒▒█
──█▒██▒▒▒▒▒▒█
───█▒▒▒▒▒▒▒█
────█▒▒▒▒▒▒█
[/b]
my Ngjyra juaj e preferuar... Zemer beats for ALLAH
Durim
Durim
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Kosova
<b>Postime</b> Postime : 495
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : pz
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 06/08/2011

GMT + 5 Hours Re: Ngjyra juaj e preferuar...

prej Sat 13 Aug 2011 - 14:21
KUQE: pasion, forcë dhe dominim

Çka do të thotë kjo ngjyrë:
Ngjyra e kuqe mban forcën dhe dominimin. Kush dëshiron të jetë i vërejtur do të vesh diçka të kuqe dhe me këtë të tregojë natyrën pasiononte dhe impulsivitetin. Nëse ngjyra juaj e preferuar është e kuqe:
Ju jeni luanësh e vërtet. Plot vetëbesim, çka synoni këtë e realizoni. Nuk iu pëlqen t’iu komandojnë. Andaj grindeni shpesh po ata që ju njohin e dinë se jeni të ndjeshëm, madje edhe romantik. Në lidhje jeni të pasionuar dhe merrni iniciativë.


ROZE: triku juaj- qëllimet e vogla

Çka do të thotë kjo ngjyrë:
Ngjyra rozë e nxit aftësinë e të menduarit. Disa detaje të tilla në tavolinë tuaj të punës do të bëjnë mrekulli të vërtetë. Nëse ngjyra juaj e preferuar është rozë:
Ju jeni të gjallë dhe keni sens për detaje. Ia vendosni vetës qëllime të vogla dhe dini ta shpërbleni vetën për suksesin e arritur. Punët më të mëdha për ju nganjëherë paraqesin ngarkesë andaj preferoni t’ua lini të tjerëve.


The best and most beautiful things in the world cannot be seen or even touched They must be felt with the heart
Isida
Isida
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Australia
<b>Postime</b> Postime : 8887
<b>Hobi</b> Hobi : Të dëgjoj shumë,të flas pak
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Ku je t'i edhe unë
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 28/04/2011

GMT + 5 Hours Re: Ngjyra juaj e preferuar...

prej Sat 13 Aug 2011 - 14:59
KUQE: pasion, forcë dhe dominim

Çka do të thotë kjo ngjyrë:
Ngjyra
e kuqe mban forcën dhe dominimin. Kush dëshiron të jetë i vërejtur do
të vesh diçka të kuqe dhe me këtë të tregojë natyrën pasiononte dhe
impulsivitetin. Nëse ngjyra juaj e preferuar është e kuqe:
Ju jeni
luanësh e vërtet. Plot vetëbesim, çka synoni këtë e realizoni. Nuk iu
pëlqen t’iu komandojnë. Andaj grindeni shpesh po ata që ju njohin e dinë
se jeni të ndjeshëm, madje edhe romantik. Në lidhje jeni të pasionuar
dhe merrni iniciativë.

ZEZA: elegancë, kokëfortësi, sharmë

Çka do të thotë kjo ngjyrë:
Ngjyra
e zezë ka efekte të misterit. Nëse visheni në të zeza do të dukeni
elegante dhe sharmante. Nëse ngjyra juaj e preferuar është e zeza:
Iu
bënë që rrethi ta ketë vëmendjen tek ju, e jo në gardërobën tuaj. Kur
duhet të sillni vendim nuk i merrni parasysh ndjenjat por vetëm
argumentet.
https://www.youtube.com/watch?v=VMuGLSnivUg&feature=youtu.be
avatar
Ak-47
Anetar i perjashtuar
Anetar i perjashtuar
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 30
<b>Postime</b> Postime : 13657
<b>Hobi</b> Hobi : Cdo gje
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Tirane
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 10/02/2011

GMT + 5 Hours Re: Ngjyra juaj e preferuar...

prej Sat 13 Aug 2011 - 18:54
KALTER: uji i qetë rrënon bregun...

Çka do të thotë kjo ngjyrë:
Ngjyra e kaltër simbolizon miqësinë, qetësinë dhe baraspeshën e brendshme. Nëse ngjyra juaj e preferuar është e kaltër:
Ju shpesh dukeni si me kokë në re, por gjithmonë jeni aty për t’iu ndihmuar miqve. Dini t’i vlerësoni mirë mundësitë tuaja, por edhe njerëzit rreth jush.


<br>Per te gjith shqiptaret qe ne SHQIPERI jetoni
fuck all ju qe kombesin nderroni
Anonymous
Vizitor
Vizitor

GMT + 5 Hours Re: Ngjyra juaj e preferuar...

prej Sat 13 Aug 2011 - 18:55
KALTER: uji i qetë rrënon bregun...

Çka do të thotë kjo ngjyrë:
Ngjyra e kaltër simbolizon miqësinë, qetësinë dhe baraspeshën e brendshme. Nëse ngjyra juaj e preferuar është e kaltër:
Ju shpesh dukeni si me kokë në re, por gjithmonë jeni aty për t’iu ndihmuar miqve. Dini t’i vlerësoni mirë mundësitë tuaja, por edhe njerëzit rreth jush.
avatar
Ak-47
Anetar i perjashtuar
Anetar i perjashtuar
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 30
<b>Postime</b> Postime : 13657
<b>Hobi</b> Hobi : Cdo gje
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Tirane
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 10/02/2011

GMT + 5 Hours Re: Ngjyra juaj e preferuar...

prej Sat 13 Aug 2011 - 19:00
Ak-47 shkruajti:KALTER: uji i qetë rrënon bregun...

Çka do të thotë kjo ngjyrë:
Ngjyra e kaltër simbolizon miqësinë, qetësinë dhe baraspeshën e brendshme. Nëse ngjyra juaj e preferuar është e kaltër:
Ju shpesh dukeni si me kokë në re, por gjithmonë jeni aty për t’iu ndihmuar miqve. Dini t’i vlerësoni mirë mundësitë tuaja, por edhe njerëzit rreth jush.


<br>Per te gjith shqiptaret qe ne SHQIPERI jetoni
fuck all ju qe kombesin nderroni
Luan_Valikardi
Luan_Valikardi
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 34
<b>Postime</b> Postime : 21327
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 28/08/2010

GMT + 5 Hours Re: Ngjyra juaj e preferuar...

prej Thu 17 Nov 2011 - 23:31
KAFET: do t’ia dal, sigurisht!

Çka do të thotë kjo ngjyrë:
E kafetë nënkupton qetësi, durim dhe qëndrueshmëri. Nëse jeni nën stres, vishni diçka ngjyrë kafe dhe do ta keni më lehtë. Nëse ngjyra juaj e preferuar është e kafet:
Ju jeni praktik, me këmbëngulje i ndiqni qëllimet tuaja dhe dini të kënaqeni. Vështirësitë nuk mund t’iu qesin nga takti: gjithmonë gjeni zgjidhje e cila i kënaq të gjithë.


Ngjyra juaj e preferuar... 6ds9w0
jeta.17
jeta.17
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Kosova
<b>Postime</b> Postime : 400
<b>Hobi</b> Hobi : lEXIMI
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : KOSOV
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 20/11/2011

GMT + 5 Hours Re: Ngjyra juaj e preferuar...

prej Mon 21 Nov 2011 - 0:33
VJOLLCE: ju jeni krijues

Çka do të thotë kjo ngjyrë:
Ngjyra vjollce nënkupton kreativitet dhe prirje ndaj artit. Muret e ngjyrosura në vjollce do t’iu relaksojnë dhe qetësojnë. Nëse ngjyra juaj e preferuar është vjollcë:
Juve iu pëlqen ekstravaganca, jeni krijues dhe dini të pikturoni, shkruani apo merreni me dekorime. Shumica konsiderojnë se jeni kokëfortë, por kush iu njeh e di se sa keni rëndësi për të. Ju keni stil që kënaqet me ushqim ekzotik.
avatar
Locaa
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Kosova
 <b>Mosha</b> Mosha : 29
<b>Postime</b> Postime : 415
<b>Hobi</b> Hobi : Muzika dhe Leximi
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Kosove
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 27/03/2012

GMT + 5 Hours Re: Ngjyra juaj e preferuar...

prej Mon 2 Apr 2012 - 15:27
ZEZA: elegancë, kokëfortësi, sharmë

Çka do të thotë kjo ngjyrë:
Ngjyra e zezë ka efekte të misterit. Nëse visheni në të zeza do të dukeni elegante dhe sharmante. Nëse ngjyra juaj e preferuar është e zeza:
Iu bënë që rrethi ta ketë vëmendjen tek ju, e jo në gardërobën tuaj. Kur duhet të sillni vendim nuk i merrni parasysh ndjenjat por vetëm argumentet.

VJOLLCE: ju jeni krijues

Çka do të thotë kjo ngjyrë:
Ngjyra vjollce nënkupton kreativitet dhe prirje ndaj artit. Muret e ngjyrosura në vjollce do t’iu relaksojnë dhe qetësojnë. Nëse ngjyra juaj e preferuar është vjollcë:
Juve iu pëlqen ekstravaganca, jeni krijues dhe dini të pikturoni, shkruani apo merreni me dekorime. Shumica konsiderojnë se jeni kokëfortë, por kush iu njeh e di se sa keni rëndësi për të. Ju keni stil që kënaqet me ushqim ekzotik.


Do tè jesh i lodhur, ke gjithè ditèn qè ecèn nè kokèn time.....!!!
Engjelli Embel
Engjelli Embel
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Kosova
 <b>Mosha</b> Mosha : 29
<b>Postime</b> Postime : 2575
<b>Hobi</b> Hobi : Poezia,Udhetimet..
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Ne Folen E Engjejve..!
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 08/11/2010

GMT + 5 Hours Re: Ngjyra juaj e preferuar...

prej Mon 2 Apr 2012 - 15:30
BARDHE: vetëm pa kaos!

Çka do të thotë kjo ngjyrë: :
E bardha është simbol i rendit dhe pastërtisë por edhe rezervave. Nëse ngjyra juaj e preferuar është e bardha:
Ju jeni shumë të ndjeshëm. E doni pastërtinë dhe situatën e qartë. Në rrethin tuaj gjithçka duhet të jenë në rregull. Dini të caktoni prioritete në punë, ashtu edhe në jetën private.express
spekter*


ZEZA: elegancë, kokëfortësi, sharmë

Çka do të thotë kjo ngjyrë:
Ngjyra e zezë ka efekte të misterit. Nëse visheni në të zeza do të dukeni elegante dhe sharmante. Nëse ngjyra juaj e preferuar është e zeza:
Iu bënë që rrethi ta ketë vëmendjen tek ju, e jo në gardërobën tuaj. Kur duhet të sillni vendim nuk i merrni parasysh ndjenjat por vetëm argumentet.


Kujtimet e tua,copeza pasqyre te thyera ne dyshemen e zemres time,ti dhimbja me e bukur qe adhuroj.
Ngjyra juaj e preferuar... 74537453
avatar
Locaa
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Kosova
 <b>Mosha</b> Mosha : 29
<b>Postime</b> Postime : 415
<b>Hobi</b> Hobi : Muzika dhe Leximi
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Kosove
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 27/03/2012

GMT + 5 Hours Re: Ngjyra juaj e preferuar...

prej Wed 11 Apr 2012 - 16:13
Ezeza,gjelberta.vjollce dhe kafee.


Do tè jesh i lodhur, ke gjithè ditèn qè ecèn nè kokèn time.....!!!
Durrsaku
Durrsaku
V.I.P Forumi
V.I.P  Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 43
<b>Postime</b> Postime : 12667
<b>Hobi</b> Hobi : bisedat e sinqerta
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : diku
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 04/12/2011

GMT + 5 Hours Re: Ngjyra juaj e preferuar...

prej Wed 11 Apr 2012 - 16:14
e zeza


Pra, mallkue njai bir Shqyptari,                                                 Ngjyra juaj e preferuar... 1911676_1468334666723430_821038500_n                                                  
                      qe këtë gjuhë të Perëndis',                
                      trashigim, që na la i Pari,        
                       trashigim s'ia len ai fmis;
edhe atij iu thaftë, po, goja,
që përbuzë këtë gjuhë hyjnore;
qi n'gjuhë t'huej, kur s'asht nevoja,
flet e t'veten e lèn mbas dore.
Aleksander
Aleksander
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 1031
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Elbasan
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 17/03/2012

GMT + 5 Hours Re: Ngjyra juaj e preferuar...

prej Wed 11 Apr 2012 - 16:14
E kuqe
Unknown
Unknown
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
 <b>Mosha</b> Mosha : 29
<b>Postime</b> Postime : 1419
<b>Hobi</b> Hobi : Gjerat e veshtira ...
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : grecce
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 04/12/2011

GMT + 5 Hours Re: Ngjyra juaj e preferuar...

prej Wed 11 Apr 2012 - 16:15
Ngjyra e ZeZe !!


Leximi për mendjen është si gjimnastika për trupin ...
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

GMT + 5 Hours Re: Ngjyra juaj e preferuar...

prej Wed 11 Apr 2012 - 16:18
Blu e qiellit dhe e kuqja


Ngjyra juaj e preferuar... Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Aleksander
Aleksander
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 1031
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Elbasan
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 17/03/2012

GMT + 5 Hours Re: Ngjyra juaj e preferuar...

prej Wed 11 Apr 2012 - 16:19
E ZEZA DHE E KUQJA
Njera Si Asnjera
Njera Si Asnjera
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
 <b>Mosha</b> Mosha : 28
<b>Postime</b> Postime : 30454
<b>Hobi</b> Hobi : Te realizoj enderrat e mija
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Ne Gjakun e zemres te Mamit
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 30/01/2012

GMT + 5 Hours Re: Ngjyra juaj e preferuar...

prej Wed 11 Apr 2012 - 16:20
e kuqja dhe e bardha


★ ✿⊱╮ ★ ★ ✿⊱╮ ★Ne jete mos i beso askujt .. sepse dhe trendafili i bardhe .. hijen e ka te zeze★ ✿⊱╮ ★ ★ ✿⊱╮ ★

Une nuk jam nje stop gjate rruges. Une jam destinacioni.
Fata
Fata
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Gjermania
<b>Postime</b> Postime : 2151
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Ne boten time.
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 25/02/2012

GMT + 5 Hours Re: Ngjyra juaj e preferuar...

prej Wed 11 Apr 2012 - 16:21
E kalterta
Marin
Marin
WebMaster
WebMaster
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Australia
 <b>Mosha</b> Mosha : 79
<b>Postime</b> Postime : 23043
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : diku neper bote
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 24/01/2010

GMT + 5 Hours Re: Ngjyra juaj e preferuar...

prej Wed 11 Apr 2012 - 16:22
Nghyra e kalter


MENYRA ME E MIRE PER TE MOS U ZHGENJYER ESHTE TE MOS PRESESH ASGJE NGA ASKUSH
Malwina
Malwina
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Sweeden
 <b>Mosha</b> Mosha : 28
<b>Postime</b> Postime : 2624
<b>Hobi</b> Hobi : nthg
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 28/07/2011

GMT + 5 Hours Re: Ngjyra juaj e preferuar...

prej Wed 11 Apr 2012 - 16:45
e gjelberta


Prayer is an open line to ALLAH..

No cards to use,
No low battery problem,
No network error,

No charging,
always good signal and all messages sent.

▓▓▓▓█░▓█░░░▓█░░░▓▓▓▓█░▓█░▓█
▓█░▓█░▓█░░░▓█░░░▓█░▓█░▓█░▓█
▓▓▓▓█░▓█░░░▓█░░░▓▓▓▓█░▓▓▓▓█
▓█░▓█░▓█░░░▓█░░░▓█░▓█░▓█░▓█
▓█░▓█░▓▓▓█░▓▓▓█░▓█░▓█░▓█░▓█

──────────██
─────────█▒▒█
─────────█▒▒█
─────────█▒▒█
──────██▒█▒▒█
────██▒▒██▒▒█
──██▒▒█▒█████
─█▒▒█▒▒█▒▒▒▒▒█
█▒█▒▒█▒▒███▒▒▒█
─█▒█▒▒█▒▒█▒█▒▒█
─█▒█▒▒███▒▒▒▒█
──█▒██▒▒▒▒▒▒█
───█▒▒▒▒▒▒▒█
────█▒▒▒▒▒▒█
[/b]
my Ngjyra juaj e preferuar... Zemer beats for ALLAH
Unknown
Unknown
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
 <b>Mosha</b> Mosha : 29
<b>Postime</b> Postime : 1419
<b>Hobi</b> Hobi : Gjerat e veshtira ...
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : grecce
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 04/12/2011

GMT + 5 Hours Re: Ngjyra juaj e preferuar...

prej Wed 11 Apr 2012 - 16:48
Mඹໄކinඹ shkruajti:e gjelberta


malvina kur do vemi nje dit te fshati im .. Lazarat .. te cmallesh .. per ngjyren grrrr grrrr grrrr grrrr


Leximi për mendjen është si gjimnastika për trupin ...
Calypso
Calypso
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 36630
<b>Hobi</b> Hobi : shkrimi
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : ne hapat e jetes
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 21/05/2011

GMT + 5 Hours Re: Ngjyra juaj e preferuar...

prej Thu 12 Apr 2012 - 10:43
e zeza .....veshja ime perbahet ma shume prej te zezes


*Gabojme gjithmone . Gabojme nga inati . Gabojme per te mesuar . Mesojme qe te mos perserisim kurre disa gabi me!!!
*E αdmiroj zemren time,shume here eshte plαgosur ngα dαshuria dhe miqesiα,por prαpe kα forcen te rrαhe fort!!!
*Ajo qe te tjert menojne per ty, nuk te perket!!!
*Mos krahaso jeten tane me te tjerve, sepse nuk e ke iden se si asht udhetimi tyne!!!
*Buzeqesh, sepse nuk i ke te tana hallet e botes mbi veten tane!!!

Ngjyra juaj e preferuar... N
Unknown
Unknown
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
 <b>Mosha</b> Mosha : 29
<b>Postime</b> Postime : 1419
<b>Hobi</b> Hobi : Gjerat e veshtira ...
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : grecce
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 04/12/2011

GMT + 5 Hours Re: Ngjyra juaj e preferuar...

prej Thu 12 Apr 2012 - 11:02
E ZeZa Edhe Blu ..!!!


Leximi për mendjen është si gjimnastika për trupin ...
Calypso
Calypso
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 36630
<b>Hobi</b> Hobi : shkrimi
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : ne hapat e jetes
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 21/05/2011

GMT + 5 Hours Re: Ngjyra juaj e preferuar...

prej Thu 12 Apr 2012 - 11:09
ReSpEcT shkruajti:E ZeZa Edhe Blu ..!!!

nji gusto kena ....i pe fotot e reja dhe une zez shume por dhe blu


*Gabojme gjithmone . Gabojme nga inati . Gabojme per te mesuar . Mesojme qe te mos perserisim kurre disa gabi me!!!
*E αdmiroj zemren time,shume here eshte plαgosur ngα dαshuria dhe miqesiα,por prαpe kα forcen te rrαhe fort!!!
*Ajo qe te tjert menojne per ty, nuk te perket!!!
*Mos krahaso jeten tane me te tjerve, sepse nuk e ke iden se si asht udhetimi tyne!!!
*Buzeqesh, sepse nuk i ke te tana hallet e botes mbi veten tane!!!

Ngjyra juaj e preferuar... N
Unknown
Unknown
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
 <b>Mosha</b> Mosha : 29
<b>Postime</b> Postime : 1419
<b>Hobi</b> Hobi : Gjerat e veshtira ...
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : grecce
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 04/12/2011

GMT + 5 Hours Re: Ngjyra juaj e preferuar...

prej Thu 12 Apr 2012 - 11:14
Selda shkruajti:
ReSpEcT shkruajti:E ZeZa Edhe Blu ..!!!

nji gusto kena ....i pe fotot e reja dhe une zez shume por dhe blu

Jemi Per Njeri Tjetrin ..!! Ngjyra juaj e preferuar... 1286751612 Ngjyra juaj e preferuar... 1286751612 Ngjyra juaj e preferuar... 1286751612 Ngjyra juaj e preferuar... 1286751612


Leximi për mendjen është si gjimnastika për trupin ...
Sponsored content

GMT + 5 Hours Re: Ngjyra juaj e preferuar...

Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi